Personel Alımı

Belediye Bünyesine İhtiyaç Duyurulan Kadrolarda Sözleşmeli Personel Alınacak

Erdek Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Belediye bünyesinde ihtiyaç duyurulan kadrolara alımlar olacağını ifade eden Erdek Belediyesi, başvurular içinde KPSS puan şartı talep etmedi.

Öğrenim şartına göre yapılacak personel alım ilanında yer alan açık kadro ve detayları şu şekilde,

ERDEK BELEDİYESİ PERSONEL ALIM İLANI

Erdek Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında alımların iki farklı kadroda olacağı ve her kadro için 1’er personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre belediye Tekniker kadrolarına alım yapacak.

Tekniker: 2 yıllık önlisans Ziraat Bölümü mezunu olmak.

Tekniker: 2 yıllık önlisans Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden mezun olmak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

DPB’de ilan edilen Erdek Belediyesi personel alım ilanı için sağlanması gereken başvuru şartları şu şekilde;

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamak zorundular. Bunun dışında üniversitelerin ilgili bölümündne mezun olmak ve başka bir kurumda sözleşmesi bulunmamak koşullarına da haiz olunması gerekiyor. İlanlarda ayrıca adayların görevlerini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunları olmaması da isteniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için belirlenen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 25 Temmuz tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Erdek Belediyesine şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir