Personel Alımı

Belediye Bünyesine KPSS Puanıyla Sözleşmeli Zabıta Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

KPSS puanıyla belediye personeli alım ilanlarına yenisi eklendi. Konya Selçuklu Belediyesi yayımladığı üç farklı duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı ilan edilen bu memur alımlarını detayları ile birlikte sizlere sunuyoruz. 

KPSS PUANIYLA BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Konya Selçuklu Belediyesi yayımladığı sözleşmeli personel ilanlarında aşağıda yer alan kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. 

* Diğer Sağlık Personeli: En az 5 yıl Perfüzyonist mesleki deneyimine sahip olmak ve belgelendirmek. *Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olmak. Perfüzyon alanında Yüksek Lisans yapmış olmak. Bu kadro için 1 personel alımı yapılacak. İlana KPSS’ye giren adaylar başvuru yapabilecekler. 

* Eğitmen: Fakültelerin Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler -Uluslararası İlişkiler Bölümlerin den mezun olmak. Bu kadro için adaylardan KPSS puanı talep edilmezken Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit sınavından (YDS) en az (C) düzeyinde puan almış olması talep edildi. 

ZABITA MEMURU ALIM İLANLARI

Söz konusu personel alım duyurusunda yer alan ilanlardan birisi de Zabıta Memuru kadrosu. Konya Selçuklu Belediyesi bu kadro için toplam 10 personel alımı yapılacak. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak Zabıta Memuru alımlarında yer alan şartlar şu şekilde;

Önlisans Mezunu 5 Zabıta Memuru Alım İlanı:

Erkek adayların başvuru yapabileceği bu ilanda alımların Yerel Yönetimler, Adalet ve Halkla ilişkiler alanında eğitim veren ön lisans programından mezun olmak, şartını sağlayan adaylar arasından olacağı duyuruldu. Önlisans mezunu 5 kişilik kadro için KPSS şartı ise en az 75 puan olarak duyuruldu. 

Aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması

Lisans Mezunu 5 Zabıta Memuru Alım İlanı

Yine erkek adayların başvuru yapabileceği Zabıta kadrosu için öğrenim şartı şu şekilde açıklandı. Mühendislik Eğitimi veren bölümler dışında Herhangi bir lisans programından mezun olmak. Bu kadro için adayların KPSS’den en az 80 puan almış olmaları isteniyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan metninde yer alan genel başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atamaya engel durumu bulunmamak,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu kadroların tamamına başvurular şahsen yapılacak. Aşağıda yer alan evrakların belediyeye bizzat teslim edilmesi suretiyle yapılacak alım süreci 26 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 

Başvuru Evrakları: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve/veya mezuniyet belgesi fotokopisi. Adli Sicil Kaydı. Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) sınavına girmiş olduğunu gösterir belge. 1(Bir) Adet Fotoğraf. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir