Personel Alımı

Belediye İş İlanları: 5 İlde İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans Memuru KPSS’siz Memur ve İşçi Alımı

Belediye Personeli alımı için yayımlanan personel alım ilanları hergün güncelleniyor. Bugün için yayımlanan ilanlarda 5 farklı şehir için hem memur hemde işçi alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlköğretim ve lise mezunları arasından belediye işçisi alımlarının yapılacağının bildirildiği duyurularda lise, önlisans ve lisans mezunları için memur alımlarının olacağı duyuruldu. 

Belediye ilanı yayımlayan belediyelerin bulunduğu şehirler ve alım yapılacak kadro bilgileri.

5 ŞEHİRDE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Belediye personeli alımı için çeşitli platformlarda ilan yayımlayan belediyeler 5 farklı ilde ve ilçelerde bulunuyor. Bazılar ilanlar belediyelerin şehir merkezleri için yayımlanmış olsa da bazı ilanlar ilçeler için duyuruldu. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlara dair şehir detayları şu şekilde;

Alım yapılacak şehirler: Bursa, Aydın, Bilecik, Manisa, Kırklareli

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanlarında hem memur hemde işçi kadroları bulunuyor. Şehirlere göre bu memur ve işçi pozisyonları şunlar;

Bursa belediye birimi için yayımlanan ilanda Bilgi İşlem Memuru ve Çağrı İşlem Personeli alımı yapılacağı açıklandı. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi: Cankurtaran, Beden İşçisi, Tıbbi Sekreter, Deniz Liman İşletmesi Meslek Elemanı, Satın Alma Görevlisi.

Bilecik Pazaryeri Belediyesi: İki kadroda işçi alımı yapacak. Alımlar Büro İşçisi ile Kanal ve Mazgal Temizleme İşçisi.

Manisa Belediye Birimi tarafından yayımlanan ilanda alımların öğretmen kadrosuna yapılacağı duyuruldu. Belediye 30 Öğretmen alımı yapacak. 

Kırklareli Büyükkarıştıran Belediyesi: Büro Memuru, Beden İşçisi ve Şoför alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bilindiği üzere her belediye alım yapacağı kadrolar için ilan metni yayımlıyor. Kadrolara özel yayımlanan bu ilan metinlerine başvurulara dair esaslar bildiriliyor. 

Adaylar bu esaslara göre başvurularını belediyelere yapıyorlar. Yukarıda yer alan her kadro için geçerli koşulları adaylarla paylaşıyoruz.

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer önemli şartlar. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanlar için belirlenen başvuru tarihleri ve başvuru işlemleri için ilan metinlerini inceleyebilirsiniz. Ancak ilanların büyük kısmına başvurular şahsen ve evrak teslim etmek suretiyle yapılıyor. 

Bursa alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın alım ilanı için TIKLAYINIZ

Bilecik alım ilanı için TIKLAYINIZ

Manisa alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kırklareli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir