Personel Alımı

Belediye Personeli Alım İlanı: Stadyum Görevlisi, Şoför ve İşçi Kadroları

KPSS’siz belediye personeli alım ilanları kapsamında İzmir Tire Belediyesi 4 farklı kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. 

Bu kadrolara personel alımı yapabilmek adına bir başvuru kılavuzu yayımlayan belediyenin ilan detaylarını sizlere aktarıyoruz.

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

İzmir Tire Belediyesi tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanı en az ilköğretim mezunu adaylar için yayımlandı.KPSS puan şartının yer almadığı personel alım duyurusunda 4 kadro için alım yapılacağı bildirildi. 

Çeşitli meslek gruplarından yayımlanan o kadrolar şunlar;

Alım Yapılacak Kadrolar: Stadyum Görevlisi, Şoför, Garson ve Çöpçü.

BAŞVURU ŞARTLARI

Adaylar genel başvuru şartlarının arandığı personel alım ilanına mesleki özellikleri de sağlamaları halinde başvuruda bulunabilecekler. 

Belediye tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer koşullar. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuru işlemleri 11 Eylül tarihinde başlayacak 13 Eylül tarihinde sona erecek. Bu tarih boyunca adaylar başvurularını belediyeye elden özgeçmiş teslim etmek suretiyle yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir