Personel Alımı

Belediye Personeli İlanları: İdari İşler Şefi, Şoför, Büro ve Gişe Memuru ile Sekreter Alınıyor

Belediye başkanlıkları kadrolarında eksik olan pozisyonlar için personel alımı yapacaklarını açıkladılar. 5 farklı şehirde bulunan belediye başkanlığı tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

5 FARKLI BELEDİYEDEN PERSONEL ALIM İLANI

Sizlere daha önceden aktardığımız gibi belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanların çok büyük bir kısmı KPSS’siz oluyor. KPSS şartı aranmayan bu personel alım ilanlarında adaylar öğrenim durumlarına ve mesleki özelliklerine göre başvurularını yapıyorlar. 

Bu çerçevede son dönemlerde yayımlanan başvuru süreci önümüzdeki günlerde devam edecek olan ilanlar şu şehirler için yayımlandı. 

Alım Yapılacak Şehirler: Aydın, Muğla, Burdur, Aksaray, Tekirdağ, Niğde. 

KADROLAR VE DETAYLARI

Aydın, Muğla, Burdur, Aksaray, Tekirdağ, Niğde için yayımlanan belediye personeli alım ilanlarında yer alan açık kadroları, ilanları yayımlayan belediye başkanlıklarına göre sizlere aktarıyoruz. 

Aydın için yayımlanan personel alım ilanında alımların; Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağı belirtildi. Bu şehre yapılacak alımlar İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Elektrik Teknikeri, Büro Personeli kadrolarına olacak.

Muğla ili için ilan edilen alımlar Ula Belediyesi bünyesine yapılacak. Alımlar tek bir kadrodan olacak. Belediye başkanlığı ilanında alımların Bilet Satış Personeli kadrosuna yapılacağını belirtti.

Burdur şehrine yapılacak alımlar ise Burdur Gölhisar Belediyesine yapılacak. Belediye yayımladığı ilan metninde Sekreter kadrosunda personele ihtiyacı olduğunu bildirdi.

Aksaray belediye personel alımları Aksaray Sarıyahşi Belediyesi’nce gerçekleştirilecek. Alımlar iki kadrodan olacak. Belediye bu alımlarla Büro Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alımı yapacak. 

Tekirdağ personel alımları ise şehrin önemli ilçelerinden olan Tekirdağ Kapaklı Belediyesi için yapılacak. Belediye tarafından yayımlanan personel alım ilanında İdari İşler Şefi kadrosuna alım yapılacağı belirtildi.

Niğde için yayımlanan ilanda ise alımlar Niğde Bor Belediyesi’ne yapılacak. Alımların tamamı Şoför kadrosuna yapılacak. 

BAŞVURU SÜRECİNE DİKKAT

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların en dikkat edecekleri husus başvuru süreci. Zira belediye başkanlıkları başvurular için adaylara sadece birkaç günlük süre veriyorlar. Başvurular ise belediyelere şahsen yapılıyor. 

İlan Metinleri

Aydın için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Muğla için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Burdur için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Aksaray için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Tekirdağ için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Niğde için yayımlanan ilan detayları TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir