Personel Alımı

Belediyeye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumunun resmi web adresi üzerinden Çukurca Belediye Başkanlığının bir ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu şoför alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular bugün 23:59’da sona erecek. 

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden e-Devlet şifresi ile giriş yapmak ve özgeçmiş oluşturmak sureti ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adayların başvurularını bugün 23:59’a kadar yapmaları gerekmektedir. 

İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek olan personel alımı kura yöntemi ile yapılacaktır. Kura çekimi 29 Ocak’ta saat 11:00’da Çukurca Belediyesi Hizmet Binasında yapılacaktır. 

ÖZEL HUSUSLAR

Yayımlanan ilanda özel hususlar da belirtilmiştir. Bu özel hususlar şu şekildedir:

İşe alınacak kişiler şoförlük sanatında çalıştırılacak olup aşağıdaki açıklamalara göre ehliyet sınıfı kontrolü yapılacaktır.

– 28.04.1997 tarihinden önce ehliyet almışlarda “E” sınıfı ehliyet sahibi olmak

veya

-“E” sınıfı ehliyeti 28.04.1997 tarihinden sonra almakla birlikte römorklu veya yarı römorklu araç kullanımı ile ilgili yapılan uygulamalı sınavı geçmek. (“E” sınıfı ehliyete ek olarak “D” sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilmek)

veya

-Yeni sistem ehliyetlerde “CE+D” veya “C+DE” sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak

Noter kurasından önce 28.01.2020 saat 17:30 a kadar istenen belgeye sahip olduğunu Çukurca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne ibraz etmeleri gerekmekte olup belge ibraz etmeyenler kuraya dahil edilmeyecektir.

Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir.

Kura çekimi:29.01.2020 saat 11:00 da Çukurca Belediyesi Hizmet binasında olacaktır.

e-Devlet İle Giriş Yapmak İçin TIKLAYIN. 

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir