Personel Alımı

Belediyeye KPSS’siz ve En Az İlkokul Mezunu Temizlik İşçisi, Şoför,Zabıta ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Sona Eriyor

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığı ile alınacak olan Temizlik İşçisi, Şoför,Zabıta ve Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvurular 27 Eylül 2019 tarihi  itibariyle sona eriyor. İlana başvurmak isteyen adaylar ellerini çabuk tutmalıdırlar.

İstanbul Sultangazi Belediyesi yayımlamış olduğu duyurular ile personel alımı yapacağını daha önce ilan etmişti. Bu alımlar KPSS şartı olmadan ilçede bulunan belediye birimlerine gerçekleştirilecek. 

En az ilkokul mezunu seviyesinden belediye işçisi alım ilanlarının bulunduğu duyurularda ayrıca lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından belediye memuru alımları yapılacak. 

Söz konusu ilanlarda alım yapılacak kadrolara, kadrolara başvuru işlemleri, başvuru süreci ve diğer ayrıntılar.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre ; Çöp kamyonu, Tanker, Tır ve Süpürge Aracı kullanmak üzere 10 Şoför, Çöp Toplama ve Çevre Temizlik işinde kullanılmak üzere 26 Temizlik İşçisi, 30 Güvenlik Görevlisi ve 30 Zabıta Destek personeli olmak üzere toplam 96 personel alımı yapılacak.

– 10 Şoför Alımı Yapılacak

– 26 Temizlik İşçisi Alınacak

– 30 Özel Güvenlik Görevlisi Alınacak

– 30 Zabıta Destek Personeli Alınacak

İlanlara başvurular 27 Eylül 2019 tarihinde sona erecektir. İlanlara başvurabilmek için ikametgah şartı aranmaktadır. Alınacak personeller geçici değil, daimi kadroda olacaktır.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir