Personel Alımı

Bilgisayar Kullanabilen En Az Lise Mezunu Noter Katibi Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında Noter bünyesinde görevlendirilmek üzere ilan edilen alımlar bulunuyor. 

İki farklı şehir için yayımlanan bu personel alım ilanları en az lise mezunu düzeyde yapılacak olup en önemli koşul adayların bilgisayar programlarını ve office programlarını iyi derece kullanabilmek. 

Kamuilanlari.com olarak İŞKUR aracılığıyla duyurulan bu personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

* Alım yapılacak şehirler,

* Başvuru yapacak adaylarda aranan koşullar,

* Başvuru işlemlerinin ne zaman ve nasıl yapılacağına dair bilgiler. 

Tüm bu konu başlıklarını siz okuyucularımıza madde madde aşağıda aktarıyoruz. 

NOTER KATİBİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden adaylara duyurulan Noter Katibi alım ilanları iki farklı şehir için duyuruldu. Mersin ve Konya’da bulunan Noterlere yapılacak personel alımlarına dair detaylar şu şekilde;

Konya 8. Noterliği: Büro Memuru – Noter Katibi pozisyonuna 1 personel alımı yapacak. 

Mersin 10. Noterliği: Büro Memuru – Noter Katibi pozisyonuna 1 personel alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu iki personel alım ilanı için adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları iki kadro için ortak olup ilanlara başvuru yapmayı düşünen her aday tarafından sağlanması gerekiyor. 

Bu genel başvuru koşulları şunlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

İlan metinlerinde yer alan özel başvuru koşulları ise şu şekilde;

Konya 8. Noterliği tarafından yayımlanan açıklama: Lise mezunu, bilgisayar bilgisi olan, 28 yaş altı erkek personel alınacaktır. Askerliğini yapmış olması gerekmektedir. F klavye kullanmasını bilen kişiler tercih edilecektir

Mersin 10. Noterliği’nin ilanında yer alan koşullar: Önlisans mezunu ve 18 yaşından büyük, noterde çalışacak üniversitelerin bilgisayar. bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojileri ve benzeri bölüm mezunu ya da bilgisayar bilgisi çok iyi olan eleman istihdamı yapılacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden Konya 8. Noterliği ve Mersin 10. Noterliği’ne bildirebilirler. Bunun için adayların aşağıda yer alan ilan numaraları aracılığıyla ilanlara ulaşması gerekiyor. 

Konya 8. Noterliği ilan no: 00005049070

Mersin 10. Noterliği ilan no: 00005139751

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan arama sayfasına yukarıda yer alan ilan numaralarını yazarak ilanlara ulaşabilirler. 

İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir