Personel Alımı

BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 

3 farklı pozisyonda yapılacağı ilan edilen personel alım ilanında yer alan kadrolar, başvuru koşulları ve ilana başvuru tarihlerine dair ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANI

BOTAŞ yayımladığı personel alım ilanında Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Uzman Yardımcısı, LNG İşletme Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Mühendis ve Doğal Gaz Alım ve İhracat Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Bu alımlarda toplam 4 personel istihdamı sağlanacak. 

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şunlar;

* Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı Uzman Yardımcısı alım ilanına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlana başvuru yapacak adayların İlana müracaat eden adayların 13.03.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Son 5 yıl içerisinde İngilizce YDS’den en az C seviyesinde puan almış olmak şartını sağlamak sağlamaları gerekiyor. 

* Doğal Gaz Alım ve İhracat Daire Başkanlığı Uzman Yardımcısı alım ilanı için talep edilen öğrenim şartı İşletme ve İktisat bölümü mezunu adayların başavuru yapabileceği açıklandı. Yayımlanan ilanda ayrıca adayların 13.03.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Son 5 yıl içerisinde İngilizce YDS’den en az C seviyesinde puan almış olmak şartlarını sağlamaları isteniyor. 

* LNG İşletme Müdürlüğü Mühendis alım ilanı için adayların Endüstri Mühendisliği / Çevre Mühendisliği / İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden birinden mezun olmaları isteniyor. Ayrıca bu kadro içinde 35 yaş şartı bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BOTAŞ personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlana başvurular 13 Mart tarihinde başlayacak olup 25 Mart tarihinde sona erecek. 

İlan metnini görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamu personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir