Personel Alımı

BOTAŞ, ETİ ve TPE 394 Memur ve İşçi Alımı Başvuruları Başladı

ETİ Madeni İşletme Genel Müdürlüğü, Türkiye Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) ve Türk Patent ve Marka Kurumu kamu personeli alımı için ilan yayımladıklar. 

Çeşitli kadro ve pozisyonlarda yapılacağı ilan edilen memur ve işçi alımlarına başvuru süreçleri başladı. 

Peki ilanlara kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nasıl gerçekleştirilecek? Adayların bilmeleri gereken tüm bu soruların yanıtları şu şekilde,

KURUM VE KADRO DETAYLARI

* ETİ Personel Alım İlanı

ETİ Madeni İşletme Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan 198 personel alımı yapacağını duyurdu. DPB’de yayımlanan personel alım ilanında Kimya, Makine, Maden ve Ceher Hazırlama Teknolojisi, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik, Harita ve Kadastro, Bilişim Teknolojileri, Maden veya Maden Teknolojisi, Kimya veya Laboratuvar Teknolojisi Bilgisayar Prog. veya İnternet ve Ağ Teknolojisi, Torna Tesviye kadrolarından alım yapılacağı bildirildi. 

* BOTAŞ Personel Alım İlanı

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden 186 personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan ilanda çok sayıda kadroda personel alımı olacağı duyuruldu. O kadrolar arasında, İtfaiye Görevlisi, Büro İşçisi, Büro Görevlisi, Aşçılık, Lojistik Elemanı, Diğer Teknisyen ve Teknikerler (Makine, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Mühendis (Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Makine, Jeofizik, Çevre, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Uzman Yardımcısı (İİBF, İşletme), Sağlık Memuru (İlk ve Acil Yardım), Uzman Yardımcısı (Kamu Yönetimi, Adalet, Hukuk, Ekonometri), Uzman Yardımcısı (harita Kadastro, Bilgi Yönetimi/İşletme Yönetimi, Uluslararası İlişkiler / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler)Endüstri Mühendisliği pozisyonları bulunuyor. 

* TPE Personel Alım İlanı

Türk Patent Ve Marka Kurumu, Resmi Gazete’de yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum yayımladığı personel alım ilanında Sınai Mülkiyet Uzman Yardımcısı pozisyonuna personel alımı yapacağını açıkladı. 

İLANLARA DAİR DETAYLARI

Kadro detayları size uygun olan ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

ETİ Maden İşletmeleri (ETİ) 198 Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Boru Hatları İle Petrol Taşıma (BOTAŞ) 186 İşçi Alım İlanı için TIKLAYINIZ

ETİ Maden İşletmeleri (ETİ) 198 Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Kamu Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.