Personel Alımı

Bozyazı Belediyesi Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Bozyazı Belediye Başkanlığı personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında alımların Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacağı açıklandı. KPSS puan sıralaması esasına göre başvuruda bulunabilecek personel alım ilanında yer alan kadro bilgileri şöyle. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında Mühendis, Tekniker, Zabıta Memuru, Memur ve Tahsildar alımları yapılacağı ilan edildi. Mühendis kadrosu için 65 KPSS puanıyla başvuru yapılabileceğinin açıklandığı ilanda diğer dört kadro için talep edilen KPSS şartı ise en az 60 puan. 

Kurum bu poziyonlarda 1 Mühendis, 2 Tekniker, 3 Zabıta, 3 Memur ve 3 Tahsildar alımı yapıacağını duyurdu. Zabıta, Tahsildar ve Memur alımlarına herhangi bir lisans programından mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. Mühendislik kadrosu İnşaat Mühendisliği alanından, Tekniker kadrosu ise Elektrik, iklimledirme soğutma alanlarından yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bozyazı Belediye Başkanlığı’nın açık kadrolar için belirlediği başvuru koşulları şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.  belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için; Başvurular 4 Ocak ile 8 Ocak tarihleri arasında yapılacak. İlana başvurular Bozyazı İlçesi, Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:16 adresindeki Bozyazı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacak.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.