Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi 42 İşçi Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı yayımladı. Belediye tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık kadrolar, başvuru şartları, alım yapılacak kadrolar için belirlenen özel koşullar ve başvuru sürecine dair tüm ayrıntıları derledik. 

42 BELEDİYE İŞÇİSİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin İŞKUR üzerinden yayımladığı personel alım ilanında 11 farklı meslek grubunda personel alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu adayların  başvuru yapabileceği ilanda önlisasn ve lisasn mezunu adaylar içinde alımlar olacağı bildirildi. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Yayımladığı İlanda Yer Alan Meslekler

Belediye tarafından ilan edilen alımların yapılacağı meslek grupları ve detayları şu şekilde,

Büro Memuru, Kepçe Operatörü, Dozer Operatörü, Gemi Kaptanı, Temizlik Aracı Operatörü, Tır Şoförü, Çevre Mühendisi, Beden İşçisi, İlan ve Reklam Sorumlusu, Temizlik Personeli, Elektrik Teknisyeni. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Belediye personeli alım ilanlarında adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Bunun yanında adayların alım yapılacak kadroların gerekliliklerini sağlamaları isteniyor. 

Bu gerekliler meslekler için belirlenen öğrenim şartı, deneyim şartı, bazı kadrolar için yaş şartı ve sertifika şartlarından oluşuyor. 

Bunun yanında adayların genel olarak görevlerini düzgün yapmalarına engel sağlık sorunlarının bulunmaması, erkek adaylar için askerlikle ilgilerinin olmaması talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alım ilanı başvuruları 17 Haziran tarihi itibariyle başlayacak ve 19 Haziran tarihine kadar devam edecek. İlan için adayların ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile başvuru yapması yeterli olacak. 

İlan Metni
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir