Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesine Destek Personeli Yardımcı Hizmetler Alım İlanı Yayımlandı

Aydın Büyükşehir Belediyesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. 

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) pozisyonuna yapılacak olan personel alım ilanında 4 kişi istihdam edilecek. İlanda çok fazla özel şart bulunmuyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin ilana dair yayımladığı tüm başvuru koşulları ile başvuruların nasıl yapılacağı detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden duyurulan personel alım ilanında, ilan için belirlenen başvuru koşulları şu şekilde açıklandı. 

İlana başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Adayların ayrıca 18 yaşından büyük olması ve 50 yaşını doldurmamış olması diğer bir koşul. Bu şartların yanında ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesi adayların kamu haklarından mahrum bulunmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, askerlikle ilişiği olmamak, emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, Aydın merkezde ikamet etmek, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

İlana Başvurular

Yukarıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. Başvurular ilan metninde yer alan evrakların kuruma teslim edilmesi suretiyle tamamlanacak. Adaylar ilana 24 Temmuz tarihinden 26 Temmuz tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir