Personel Alımı

Çalışma Bakanlığı Büro Görevlisi Alımı Yapıyor ! İşte Başvuru Şekli

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda büro memuru alımı yapılacağı ifade edildi.

İLANIN DETAYLARI

İlana başvurular devam ediyor ve 10 Şubat’a kadar gerçekleştirilecektir 

Adayların ilanda belirtilen şartlara haiz olması gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre ilanda şu şartlar aranmaktadır:

– İyi derecede bilgisayar ve ofis programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabiliyor olmak. (Mülakat yapılırken uygulama sınavı yapılacaktır.)

– En az B sınıfı ehliyeti olmak. (Aktif olarak araç kullanabiliyor olmak)

– 1) Üniversitelerin 4 (dört) yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak (Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu tercih sebebidir.) 2) En az B sınıfı ehliyeti olmak. (Aktif olarak araba kullanabiliyor olmak) 3) İyi derecede bilgisayar ve ofis programlarını (Word, Excel, PowerPoint) kullanabiliyor olmak. (Mülakat yapılırken uygulama sınavı yapılacaktır.) 4) Klavye yazım yeteneği iyi olmak. (3 dk içerisinde en az 90 kelime yazabiliyor olmak) 5) İletişim becerisine sahip olmak 6) Temsil kabiliyeti olmak

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden gerçekleştireceklerdir. Adaylar aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ile kayıt yaptırarak ilanlara ulaşabileceklerdir. 

Detaylar İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir