Personel Alımı

Çalışma ve Aile Bakanlığı SYDV’lere KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alınıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde Türkiye geneli hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARI

KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapan SYDV’ler ayrıca KPSS şartı olmadan kamu işçisi alımları yapıyorlar. Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza bu ilanları belirli aralıklarla aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımız için 3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. İşte yeni yayımlanan o ilanlar detayları,

ALIM YAPAN SYDV’LER

Farklı Platformlar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kamu işçisi alımı yapacağını duyuran üç farklı SYDV bulunuyor. Bu vakıflar ve bulundukları şehirler; Antalya Kaş SYDV, Yalova SYDV, Burdur Yeşilova SYDV. 

Bu üç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan kamu işçisi alımları, ilan metinleri ve detayları şu şekilde,

Antalya Kaş SYDV Personel Alım İlanı

Antalya Kaş SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki farklı kadrodan personel alımları olacağı duyuruldu. Vakıf bünyesinde görevlendirmek üzere Temizlik İşçisi ve Şoför alımı yapacağını açıkladı. İlanlara başvuru için özel şartlar aramayan vakıf adayların Türk vatandaşı olmasını, 18-45 yaş aralığında olmalarını, sigortalı bir işte çalışmıyor olmalarını talep ediyor. 

Yalova SYDV Personel Alım İlanı

Yalova SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Büro Görevlisi kadrosuna yapılacağı duyurdu. İlana başvurular 11 Mart tarihine kadar yaşılacak olup en az önlisans mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. Adaylardan ayrıca B sınıfı sürücü eheliyeti olma şartı talep ediliyor. Mesleki yeterlilik bakımından adayların bilgisayr kullanmalarını talep eden Yalova SYDV başvuruların şahsen yapılacağını bildirdi. 

Burdur Yeşilova Personel Alım İlanı

Burdur Yeşilova SYDV tarafından yayımlanan kamu işçisi alım ilanında alımların yaşlı bakım alanında olacağı bildirildi. Buna göre ilan metninde yer alan açık kadro . Yaşlı Bakım Personeli olarak açıklandı ve bu kadroya 3 personel istihdamı yapılacağı ilan edildi. Söz konusu alım ilanı için özel şartlar bulunmazken adayların ”ürk vatandaşı olmak 18 yaşını doldurup 50 yaşından gün almamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, deneyim ve mesleki yeterlilik şartları” talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan SYDV’lere şahsen yapacaklar. İlan metinlerinde yer alan evraklar ile birlikte yapılacak olan başvurular için detaylara haberimizin altında bulunan ilan metinlerinden ulaşabilirsiniz. 

Yalova SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Bursa Yeşliova SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Antalya Kaş SYDV Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

SYDV Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir