Personel Alımı

Çevre Bakanlığı 175 Kamu İşçisi Güvenlik Görevlisi Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gün içerisinde yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını adaylara duyurmuştu. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında kurum bünyesine iki kadrodan personel alımı olacağı bildirildi. Kurum 160 güvenlik görevlisi ile 15 temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan kurum bünyesine yapılacak personel alımlarına dair detaylar DPB aracılığıyla da adaylara ilan edildi. 

ÇEVRE BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere yayımlanan personel alım ilanında en önemli nokta. Alımların KPSS şartsız yapılması. Bakanlık arafından yapılacak personel alımlarında belirleyici koşul öğrenim şartı. 

Adaylar temizlik personeli kadrosuna ilköğretim düzeyinden, güvenlik görevlisi kadrosuna ise en az lise düzeyinden başvurularını yapabilecekler. 

Bunun yanında adaylar bakanlık tarafından talep edilen deneyim, sertifika ve çalışma şartlarına dair tüm koşulları sağlamak zorundalar. Başvurular için talep edilen koşulları sağlayan adaylar ise başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. 

Başvuru İşlemleri

İlan için başvuru işlemleri 14 Ekim tarihi itibariyle başladı. Adaylar başvurularını 18 Ekim tarihine kadar yapacaklar. Başvurulara dair tüm detaylar ve ilan tarihleri için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Alım yapılacak şehirler, başvuru şartları ve diğer bilgiler için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir