Personel Alımı

Devlet Kurumları, Belediyeler ve Diğer Kamu Birimleri KPSS’li/KPSS’siz Memur ve İşçi Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşları personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Tatil sürecinin ardından başvuru süreci devam eden bazı devlet memuru ve kamu işçisi alım ilanlarını sizler için derledik.

Bu personel alım ilanlarını yayımlandığı platforma göre sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR MEMUR VE KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANLARI (KPSS’Lİ/KPSS’SİZ)

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları arasında çok sayıda kamu kurumunun ilanı bulunmakta. Bu kurumlara 50 KPSS, 60 KPSS puanıyla devlet memuru alımı yapılacağı ilan edilirken KPSS’siz kamu işçisi alımları olacağı bildirildi. 

Bu ilanlarda yer alan açık kadrolar: Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Büro Memuru (Genel), Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Proses İşçisi, Sekreter(Yönetici Sekreter / Asistan), İş Makineleri Operatörü, Beden İşçisi (Genel), Elektrikçi (Genel), Proses İşçisi, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri. 

İŞKUR BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI (KPSS’SİZ)

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir diğer kamu ilanları ise belediye personeli alım ilanları. Bu ilanlar KPSS şartı olmadan yayımlanıyor. İlanlar gün aşırı güncelleniyor. Bu yüzden adayların bu ilanları sık sık incelemesinde fayda var. 

Bazı açık kadrolar; Güvenlik Görevlisi, Yüzme Eğitmeni, Fitness Eğitmeni, Fidanlık İşçisi, Dağıtım Elemanı Garson, Çağrı Merkezi Görevlisi, Minibüs Şoförü, Şoför, Mühendis, Oyun Parkı Görevlisi, Mimar, Lojistik Operasyon Elemanı, Süpürme İşçisi, Elektrikçi, Büro Destek Elemanı, Büro İletişim Personeli, Birim Yöneticisi, Birim Personeli, Bina Temizlik Personeli, Çocuk Gelişimcisi ve Büro Hizmet Personeli.

BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet kurumları, kamu birimleri ve belediyeler tarafından ilan edilen memur personel ve işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, İlanın yayımlandığı tarihe göre kurumun talep ettiği yaş şartını sağlamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

İLANLARA DAİR DİĞER DETAYLAR

İlanlar ile ilgili detaylar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İŞKUR 60 KPSS ve KPSS’siz alım ilanları için TIKLAYINIZ

KPSS’siz belediye ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir