Personel Alımı

Devlet Kurumlarına 175 Memur Alım İlanı İçin Süreç Doluyor

Devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda 4 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan memur alım ilanları 18 Ocak tarihi itibaritle sona eriyor. İlanlara ilişkin tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. 

4 KAMU KURUMUNUN PERSONEL ALIM İLANI İÇİN SÜREÇ DOLUYOR

Devlet Personel Başkanlığı yada kurumların kendisine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlara göre; Halkbank 50 personel alım ilanı, RTÜK 60 personel alım ilanı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 38 personel alım ilanı ve Tarım Kredi Kooperatifleri 37 personel alım ilanı süreç gün içinde sona eriyor. 

İlanlara dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

Tarım Kredi Kooperatifleri Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan ilanlada iki faklı kadrodan personel alımı yapılacağı ve ilana en az 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvuruda bulunabileceği açıklandı. İlana göre kurum Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı yapacağını ilan etti.

RTÜK Personel Alımı

RTÜK tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 60 personel alımı yapacak. Alımlar Üst Kurul Uzman Yardımcısı pozisyonlarına yapılacak. Talep edilen asgari KPSS ise en az 70 puan. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum tek bir kadrodan personel alımı yapacak. Yazılı ve sözlü sınav esasına göre yapılacağı açıklanan personel alımlarının ilki Basın-Enformasyon Personeli kadrosuna yapılacağı ilan edildi. Bu kadroya 9 personel alımı yapılacak. Yayımlanan ikinci ilanda Uzman Yardımcısı kadrosuna personel alımı olacağı ve alımlarda 29 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Halkbank

Halkbank’ta kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanında, lımların Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı kadrosuna yapılacağı açıklandı. İstanbul’da bulunan Halkbank Şubelerinin Operasyonel İşlemler ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı birimlerine yapılacak alımlarda 50 personel istihdamı sağlanacak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kadro detaylarının dışında diğer ayrıntıları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Halkbank 50 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

RTÜK 60 personel alım ilanı alım ilanı için TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 9 personel alım ilanı alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Tarım Kredi Kooperatifleri 37 personel alım ilanı alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu personeli ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.