Personel Alımı

Devlet Kurumlarına Binlerce PÖH, Polis, Memur, Sözleşmeli Personel Alımları Yapılıyor

Devlet kurumları tarafından son dönemlerde hem toplu hemde parça parça çok sayıda personel alımı için ilanlar yayımlandı. 

Kurumlar tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında KPSS şartı olmadan, en az 50 KPSS puanından en az 80 KPSS puanına kadar çeşitli puan şartları ile duyuruldu. 

Bu ilanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için alımlar yapılacağı duyurulurken alımlar onlarca meslek grubundan oldu. Kamu ilanları olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza hem devam eden alımları hemde yapılacağı ilan edilen alımlara dair detayları aktarıyoruz. 

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDEN İLANLAR

Şuan çok sayıda kamu kurumunun personel alım ilanlarına başvuru süreci devam ediyor. Bu ilanlara göre kurumlara çok sayıda kadroda personel alımları olacak. 

Kadrolu memur alım ilanlarından, sözleşmeli personel, sağlık personeli alımlarından kamu işçisi kadrolarına yapılan alımlarda KPSS’siz, 50, 60 ve 70 KPSS puan şartları ile ilan edilen alımları sizlere anlık olarak aktarıyoruz. 

Şu sıralar Adalet Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı birimleri, belediyeler, üniversiteler ve çeşitli kamu kurumlarının ilanlarına başvuru süreçleri devam ediyor. 

Kamu Personeli Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

İLAN EDİLEN AMA ALIMLARI YAPILMAYAN DUYURULAR

Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden ilanların dışında ayrıca ilan edilen ancak başvuru süreci başlamayan personel alımları da bulunuyor. 

Bu alımların en önemlisi Polis Akademisi Başkanlığı’nca ilan edilen Polis Özel Harekat ve Polis Alım duyurusu. Bu ilanda en az lise mezunu adaylar arsından 500 PÖH alımı ile 2000 bin polis alımı yapılacağı ilan edildi. 

Bunun yanında yine 4 bin 996 personel alım ilanı ile Tarım Bakanlığı’nın duyurusu da yayımlanan ilanlar arasında. Kurum çok sayıda kadroda pozisyonda personel alımları yapacak. 

En Az Lise Mezunu PÖH ve KPSS İle 2000 Polis Alım İlanı için TIKLAYINIZ

4 Bin 996 kişilik Tarım Bakanlığı ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com –  ÖZEL Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir