Personel Alımı

Devlet Kurumlarının DPB, İŞKUR ve Resmi Gazete’de Yayımladıkları Personel Alım İlanları

Devlet kurumlarına personel alımları Nisan ayının ortası itibariyle sürüyor. Devlet memuru, kamu işçisi, emniyet personeli, askeri personel alımı için yayımlanan bu alım ilanlarında çok sayıda kadro için ilanlar bulunuyor. 

Kamu ilanları olarak; Devlet Personel Başkanlığı (DPB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve kurumların kendilerine ait internet siteleri ile Resmi Gazete aracılığıyla duyurdukları ilanları sizlere aktarıyoruz. 

KAMU KURUMLARINA MEMUR PERSONEL ALIM İLANLARI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında farklı statülerde personel alımları oluyor. Onlarca kadroda yüzlerce pozisyon için yayımlanan personel alım ilanları genel başlıkları ile şu şekilde;

İŞKUR’da yayımlanan ilanlar arasında TYP personel alım ilanları, kamu kurumları, kamu kurumlarına bağlı birimler, belediye başkanlıkları, belediye başkanlıklarına bağlı birimler tarafından yayımlanan kamu grubu personel alım ilanları ile belediye başkanlıkları, belediyelere bağlı birimler, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları, il özel idareleri, kazı başkanlıkları gibi kurumlar tarafından yayımlanan kurum dışı personel alım ilanları bulunuyor. 

Bu ilanların dışında Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kadrolu memur alım ilanları (KPSS A grubu), sözleşmeli personel alım ilanları, askeri personel alım ilanları, polis alım ilanları ile sürekli işçi alım ilanları yayımlanıyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı (DPB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve kurumların kendilerine ait internet siteleri ile Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanan bu personel alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

DPB sürekli işçi alım ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları için TIKLAYINIZ

Asker, polis, alımları için TIKLAYINIZ

Bakanlıklara ait ilanlar için TIKLAYINIZ

Belediye ilanları için TIKLAYINIZ

EGM işçi alım ilanları için TIKLAYINIZ

SYDV personel alım ilanlar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir