Personel Alımı

Dikkat Dikkat! Bu İlanlara Başvuru Yapmak İçin Sayılı Gün Kaldı!

Daha önce Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanmış ve başvuruları 11.11.2019 tarihinde sona erecek olan ilanları sizin için derledik. İşte o ilanlar:

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI 1 SÖZLEŞMELİ SEKRETER ALIM İLANI

Dışişleri Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden 30.09.2019 tarihinde yayımladığı ilanda ‘sözleşmeli‘ olarak 1 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştu. ‘Sekreter‘ ünvanı ile personel alımı yapacağını ilan üzerinde belirten Bakanlık, son başvuru tarihini de 11.11.2019 olarak belirlemişti.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ADALET BAKANLIĞI BAKANLIK MERKEZ TEŞKİLATI SÖZLEŞMELİ MÜTERCİM ALIMI İLANI

Bakanlığımız merkez teşkilâtında çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların” “Sınav Şartı” başlıklı Ek 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi doğrultusunda, 2018- KPSS (B grubu) puan sırasına konulmak suretiyle, her bir dil unvanı için boş bulunan pozisyonun 10 katı aday arasından, Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucuna göre 4 İngilizce, 3 Fransızca ve 3 Almanca dilinde mütercim pozisyonuna sözleşmeli personel alınacaktır.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ 57 PERSONEL ALIM İLANI

Trakya Üniversitesi, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca öğretim üyesi alacak. 57 personelin alınacağı belirtilen ilan şu şekilde; 

“Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Profesör ve Doçent adaylarının Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi adaylarının ise ilgili Dekanlıklara/Müdürlüklere şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama şöyle:

” Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. İlan edilen kadrolar aşağıda belirtilmiş olup, istenen evraklara ilişkin detaylı bilgilere www.afsu.edu.tr web sayfasından erişilebilecektir.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 15 AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, resmi web sitesinden personel alım ilanı yayımladı. Üniversite, kendi bünyesinde istihdamını sağlamak amacı ile Profesör, Doçent, Doktora Öğretim Görevlisi gibi ünvanlarda personel alımları yapılacağını yazılı olarak belirtti.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

DEVLET SU İŞLERİ PERSONEL ALIM İLANI

DSİ 500 sürekli işçi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Açık Kamu İş İlanları bölümünde 05 Kasım 2019 tarihinde ilan edildi. Talepte ilan edilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri veya internet aracılığıyla yapacak.

İLANA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir