Personel Alımı

DPB’de Engelli ve Eski Hükümlü Personel Alım İlanı Yayımlandı

Çukurova Üniversitesi yayımladığı ilk ilanında, bağlı birimlerinde görev yapmak üzere engelli personel alımı yapacağı duyurdu. Söz konusu alım ilanında alımların ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından olacağı duyuruldu.

Üniversite tarafından yayımlanan ikinci alım ilanında ise eski hükümlü personel alımı yapılacağı açıklandı. Engelli alım ilanında olduğu gibi alımların lköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından olacağı bildirildi. 

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Çukurova Üniversitesi tarafından adaylara duyurulan alımlara ilişkin yapılan açıklamada 33 eski hükümlü, 19 da engelli personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Engelli Personel Alım İlanı Detayları

Engelli Personel alımı için yayımlanan ilanda toplam 19 Büro İşçisi alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre alımlar ilköğretim mezunu 2 personel, lise mezunu 11 personel, önlisans mezunu 4 personel ve lisans mezunu 2 personel şeklinde olacak. 

İlana başvuru koşulları;

İlan edilen kadroya başvurusu sonucu hak kazanan adaylar, 657 Sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 Sayılı İş Kanunu Hükümleri çerçevesinde Engelli kontenjanında sürekli işçi olarak istihdam edileceklerdir İlköğretim ve Lise eğitim düzeyindeki sürekli işçi talepleri kura usulüne tabidir. Ön lisans ve Lisans düzeyindeki sürekli işçi talepleri EKPSS puanına tabidir.

Eski Hükümlü Personel Alım İlanı Detayları

Yayımlanan ikinci alım ilanı olan eski hükümlü personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için yayımlanan ilan metninde alımlarda 33 personel istihdam edileceği bildirildi. İlanda alım yapılacak kadro Büro İşçisi pozisyonu olarak açıklandı. 

İlana göre alımlarda ilköğretim mezunu 2 personel, lise mezunu 28 personel, önlisans mezunu 2 personel ve önlisans mezunu 1 personel alınacak. 

Başvuru Koşulları;

İlan edilen kadroya başvurusu sonucu hak kazanan adaylar, 657 Sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 Sayılı İş Kanunu Hükümleri çerçevesinde Eski Hükümlü kontenjanında sürekli işçi olarak istihdam edileceklerdir. İlköğretim ve Lise eğitim düzeyindeki sürekli işçi talepleri kura usulüne tabidir. Ön lisans düzeyindeki sürekli işçi talepleri KPSS puanına tabidir.

BAŞVURU SÜRECİ

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını 10 Mayıs tarihine kadar Türkiye İş Kurumu aracılığıyla gerçekleştirecekler. 

Engelli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Eski Hükümlü alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir