Personel Alımı

DPB’de İlan Edilen KPSS B Grubu Kurumsal Memur Alım İlanları

Devlet Personel Başkanlığı’nca yayımlanan ve KPSS B Grubu Kurumsal Memur alımı ilan sayfası üzerinden ilan edilen iki personel alım ilanı bulunuyor. 

Bu personel alım ilanlarının ikisi de aynı kurum tarafından yayımlanan ilanlarda oluşuyor. Toplam 78 personel alımının yapılacağı ilana dair detaylar şunlar.

KPSS B GRUBU PERSONEL ALIM İLANI 

Devlet Personel Başkanlığı’nın ilan arama sayfası üzerinden ilan edilen alımlara göre; TÜBİTAK yukarıda yer alan alanlarda personel alımı gerçekleştirecek. 

İki ilan yayımlayan kurumun yayımladığı ilanlara dair ayrıntılar şu şekilde,

TÜBİTAK 57 PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre kurum 57 personel alımı gerçekleştirecek. 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) Marmara Araştırma Merkezine (MAM) ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bünyesine yapılacak alımlarda yer alan kadrolar ise şunlar.

TÜBİTAK MAM için ilan edilen alımlar 1 pozisyonda olacak ve 1 kişi istihdam edilecek. Kadro Uzman ve Uzman Yardımcısı alanlarından olacak. TÜBİTAK BİLGEM için yayımlanan personel alımları ise 56 kişilik alım olacağı bildirildi. Bu alımlar ise Araştırmacı, Teknik Personel ve Destek Personeli pozisyonlarına olacak. 

TÜBİTAK 21 PERSONEL ALIM İLANI

DPB’de KPSS B Grubu Kurumsal memur alım sayfası üzerindenyayımlanan bir diğer ilan ise yine TÜBİTAK BİLGEM için yayımlandı. İlanlara göre alımlarda 21 personel istihdamı olacak. 

TÜBİTAK BİLGEM için yayımlanan personel alım ilanlarında iki pozisyonda personel alımı olacağı bilgisi verildi. Bu ilanda yer açık kadrolar ise AR GE Personeli ile Mühendis pozisyonlarına olacak. 

İLANLARA DAİR TÜM AYRINTILAR İÇİN

Yayımlanan ilanlarda yer alan tüm kadro ve ilan bilgileri için;

TÜBİTAK 57 Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK 21 Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir