Personel Alımı

DPB’de Kamuya 436 Sürekli İşçi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yalnızca devlet memuru alım ilanları yayımlanmıyor. Kamu kurumları DPB’den ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sürekli işçi alımı yapacaklarını da ilan ediyorlar. 

Kamu İlanları ailesi olarak bizlerde siz okuyucularımızla Devlet Personel Başkanlığı üzerinden ilan edilen sürekli işçi alım ilanlarını derledik. 

KAMUYA SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI

DPB üzerinden sürekli işçi alım ilanı yayımlayan 3 farklı kamu kurumu bulunuyor. Bu kurumlardan ilki ve en fazla alım yapacağını ilan eden kurum TCDD. 

TCDD yayımladığı ilanında 356 kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Bunun yanında Tübitak ise çeşitli pozisyonlar için işçi alımı yapacağını ve 75 personel istihdam edeceğini açıkladı. Bu ilanların yanında Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) yayımladığı personel alım ilanında hem normal adaylar hemde engelli adaylar için işçi alımı yapacağını duyurdu. VGM toplam 4 personel alımı yapacak. 

KURUM KADRO BİLGİLERİ

* Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü, DPB’den yayımladığı personel alım ilanında 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü olmak üzere toplamda 356 sürekli işçi alımı yapacağını ilan etti. Bu ilan için başvuru süreci 9 Nisan 2019 tarihinde başlayacak. 

* Devlet Personel Başkanlığı’nca yayımlanan bir diğer ilan TÜBİTAK 75 personel alım ilanı ilanı. Bu ilanda TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojisi Araştırma Merkezi (BİLGEM) ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi için ilanlar bulunuyor. Bu ilanlarda kurum Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı ve Araştırma Personeli alımı yapacağını duyurdu. 

* Vakıflar Genel Müdürlüğü hem normal hemde engelli personel alımı için iki farklı ilan yayımladı. Söz konusu bu ilanlara göre Elektrikçi kadrosuna bir eski hükümlü ile bir engelli işçi alımı yapılacak. Normal personeller için ise kurum Aşçı alımı yapacak. 

İLAN DETAYLARI

Yayımlanan ilanların başvuru koşullarını ve başvuru sürecine dair ayrıntılı bilgileri aşağıda yer verdiğimiz bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

TCDD Sürekli İşçi Alım İlanı İçin TIKLAYINIZ

TÜBİTAK Sürekli İşçi Alım İlanı İçin TIKLAYINIZ

VGM 1 Sürekli İşçi Alım İlanı İçin TIKLAYINIZ

VGM 2 Sürekli İşçi Alım İlanı İçin TIKLAYINIZ

Kamuya personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir