Personel Alımı

DPB’de KPSS Şartsız 956 Sürekli İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Devlet kurumları kadrolarında bulunan personel ihtiyacını karşılamak adına çeşitli kadrolarda personel alım ilanı yayımladılar. 

Kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında hem memur ve hemde işçi pozisyonları için ilanlar bulunuyor. Kamu İlanları olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza DPB’de yayımlanan sürekli işçi alım ilanlarını derledik. 

SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre iki farklı sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. 

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü (TCDD) tarafından yayımlanan işçi alım ilanlarına dair detayları kurumlara göre sizlere aktarıyoruz. 

MSB 600 SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı sürekli işçi alım ilanında çok sayıda pozisyonda alım yapacağını duyurdu. Alımlarda hem ilkokul mezunu hemde lise ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. 

Çok sayıda meslek grubunda yapılan alımlarda ilkokul ve lise mezunları için KPSS şartı talep edilmiyor. Ancak bazı alımlar önlisans mezunları arasından yapılacak ve bu alımlarda adayların en az 60 KPSS puanına sahip olması gerekiyor. 

Alım Yapılacak Kadrolar arasında çok sayıda ustalık isteyen kadronun yanında hizmet sınıfından personel pozisyonları bulunuyor. Genel işçi kadrosunun yanında teknik personel kadroları içinde ilanların yer aldığı alımlara dair detaylara haberimizin altında yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

TCDD SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda çeşitli pozisyonlarda 356 işçi alımı yapılacak. İşçi alımlarına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek ve ilanda adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. 

Bunun yanında adayların başvurularını İŞKUR üzerinden bildireceğinin açıklandığı duyuruda ayrıca başvuruların 9 Nisan tarihinde başlayacağı da açıklandı. 

İlanda yer alan açık kadrolar arasında 40 Liman Vinç Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 86 Treb Tekil İşçisi pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Yayımlanan MSB personel alım ilanına başvurular 29 Mart tarihine kadar devam edecek. Adaylar bu tarihe kadar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. TCDD personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar ise başvurularını 9 Nisan tarihinden sonra yine İŞKUR’da yapacaklar. 

MSB İşçi alım ilanı kadro ve diğer detayları için TIKLAYINIZ

TCDD İşçi alım ilanı kadro ve diğer detayları için TIKLAYINIZ

İşçi Alım Haberlerinden Haberdar OImak İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir