Personel Alımı

DPB ve İŞKUR İş İlanları: Devlet Memuru, Kamu İşçisi ve Belediye Personeli Alınıyor

Kamuya yapılacak olan tüm memur, işçi ve belediye personeli alım ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak duyuruyoruz. DPB, İŞKUR ve kurumların kurumsal internet adresleri üzerinden duyurdukları personel alım ilanlarını tek bir haberde derledik. 

Çok çeşitli kamu kurumları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza, alım yapılacak pozisyona göre aiağıda aktarıyoruz. 

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPACAKLAR?

Farfklı platformlar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumları arasında bakanlıklar, belediye başkanlıkları, kamu kurumlarının alt birimleri bulunuyor. 

Bu kurumlardan bazıları şunlar;

Memur Alımı İçin: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Tarım Kredi Kooperatfileri, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, TÜBİTAK bulunuyor.

Kamu İşçisi ve Belediye Personeli İçin; 30’dan fazla şehirde bulunan il ve ilçe belediye başkanlıkları, SYDV’ler, il özel idareleri, kazı başkanlıkları, belediye birimleri, 

Bu şehirler; Çanakkale, Niğde, Zonguldak, Ağrı, Aydın, Kırşehir, Antalya, Yalova,Mersin, Çankırı, Burdur, İstanbul, Ordu, İzmir, Konya, Muğla, Ankara, Kocaeli, İstanbul, Adıyaman, Sivas, Edirne, Eskişehir, Tekirdağ, Yozgat, Bartın, Kastamonu, Van, Trabzon, Manisa, Çorum, Kırklareli ve Aksaray.

Kamu Grubu Genel Personel Alımları için; 54’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Dairesi, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Ayvacık Belediye Başkanlığı, Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, ti Maden İşletmeleri, Subaşı Belediyesi,

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIMLAR OLACAK?

Belediye personeli, devlet memuru ya da kamu işçisi adına yayımlanan bu personel alım ilanlarında onlarca meslek grubu adına personel alımları bulunuyor.

Büro ve evrak personeli işlerinden, yönetici kadrolarına, öğretmen, eğitmen, eğitici pozisyonlarından sahada görev alacak işçi kadrolarına çok sayıda alanda personel alımları yapılıyor.

DMK’DA YER ALAN ŞARTLARA DİKKAT

Bu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan genel başvuru şartlarına haiz olmaları gerekiyor. Bu şartlar her kurumun personel alım ilanı için geçerli olup her adayın sağlaması gerekir. 

Türk Vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için: Askerlikle ilgisi bulunmamak, Güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

İlanlar İçin Aşağıda Yer Alan Bağlantıları Kullanabilirsiniz

Aile Bakanlığı personel alımı için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı personel alımı için TIKLAYINIZ

Kültür Bakanlığı personel alımı için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Lyon Başkonsolosluğu ilan metni için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Paris Büyükelçiliği ilan metni için TIKLAYINIZ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilan metni için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Kredi Kooperatfileri 15 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

KPSS’siz belediye personeli ilanları için TIKLAYINIZ

KPSS’li/KPSS’siz kamu grubu ilanları için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir