Personel Alımı

EGM 8 Bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alım İlanı Bekleniyor

İçişleri Bakanlığı’na 8 bin Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım ilanı bekleniyor. Polis Akademisi Başkanlığı’nca yayımlanan daha önceki ilanlarda yer alan detayları sizlere hatırlatıyoruz.

EGM 8 BİN BEKÇİ ALIM İLANI BEKLENİYOR

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde görevlendirilecek olan 8 bin Bekçi alım ilanına göre en fazla alım yapılacak olan iller ve kontenjanları şu şekilde,

İstanbul’a 1000 bekçi alımı, Ankara’ya 500 bekçi alımı, Bursa için 325 bekçi alımı, Gaziantep için 220 bekçi alımı, Kocaeli için 360 bekçi alımı, Konya için 290 bekçi alımı yapılacak. Bu listenin tamamına haberimizin altında yer alan ilan metni aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İçişleri Bakanlığı’nca alımı gerçekleştirilecek olan 8 bin bekçi alım ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan tüm şartlara haiz olmaları gerekiyor. Başvuru şartlarını sağlamadığı halede başvuruda bulunacak adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Tüm Türkiye geneli 81 şehre yapılacak olan Bekçi alımları için başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını belirtilen tarihler arasında yapacaklar.

Adaylar bu tarihler arasında başvurularını İl Emniyet Müdürlüğü yada İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerine yapacaklar. Başvurular; ilan metninde yer alan başvuru evraklarının şahsen teslim edilmesi suretiyle yapılacak.

Bekçi Alımı İle İlgili Son Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir