Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 84 personel alımı yapacak!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sayfası üzerinden 4 farklı personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre EGM, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde 10 Sosyolog, 60 psikolog, 9 aşçı ve 5 hizmetli olmak üzere toplamda 84 personel alımı yapacak.

EGM tarafından personel alımına ilişkin yayınlanan ilanlarda, başvuruda bulunmak isteyen adayları için 2018 yılında yapılan KPSS-P3 puanı esas alınacaktır.

İşlemler başvurulan İlin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü tarafından Personel Bilgi Sistemine kayıt edilecek olup, adaya “Başvuru Formu” çıktısı imzalatılarak bir örneği verilecektir. Sözlü ve/veya uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar imzaladıkları bu “Başvuru Formu” nu sınava getirmek zorundadır. Adaylar Başvuru Formunda aksaklık görmesi halinde görevli personele düzelttirilip, yeniden imzalayacaklardır. (Başvuru formundaki bilgiler yapılacak işlemlere esas alınacak olup, beyan edilen yanlış bilgilerden adayın kendisi sorumlu olacaktır)

Her bir ilanın son başvuru tarih aralığı farklı olup, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar ilan içeriklerinde belirtilmiştir.

Detaylar için aşağıda belirtilen linklere tıklayınız!

Sosyolog alımı için burayı tıklayınız

Psikolog alımı için burayı tıklayınız

Aşçı alımı için burayı tıklayınız

Hizmetli alımı için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir