Personel Alımı

En Az 50 ve 60 KPSS İle 210 Hizmetli, Düz Memur, Sağlık Personeli Alınıyor

Kamu kurumları DPB ve kendilerine ait kurumsal internet siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile sözleşmeli personeli alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu çerçevede 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

Yayımlanan bu ilanlarda en az 50 ve en az 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek alımlar bulunuyor. İşte alım yapacak kurumlar ve alım yapılacak kadrolar;

ALIM YAPACAK KURUMLAR

Sahil Güvenlik Komutanlığı DPB’den duyurduğu bir ilan ile 60 KPSS puan şartıyla memur alımı yapacağını duyurdu. Yine DPB’den yayımlanan bir ilan ile Sivas Üniversitesi 50 KPSS puan şartıyla sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Tarım Kredi Kooperatifleri kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında ise 60 KPSS puan şartıyla memur alımı yapacağını duyurdu. 

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

Yayımlanan bu üç ilana göre Sahil Güvenlik Komutanlığı 38, Tarım Kredi Kooperatifleri 101 ve Sivas Üniversitesi 71 personel alım ilanı yayımladı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı: 60 KPSS İle

Yayımlanan ilanda öğrenim şartı ön plana çıkarken alım yapılacak kadrolar şunlar oldu. 

Büro Personeli (Dava Takip, Mali İşler, Bilgisayar Veri Bankası), Tekniker (Elektrik, Harita Kadastro, Bilgisayar, İnşaat, Video Montaj) Teknisyen (Elektrik, Elektronik, Sıhhı Tesisat) Destek Personeli (Boyacı/Badanacı, Hizmetli, Garson)

Sivas Üniversitesi: 50 KPSS İle

Sivas Üniversitesi personel alım ilanında da belirleyici olan koşul öğrenim şartı. Lise ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilana dair tüm detaylar haberimizde. 

Üniversite ilanında lisans mezunu 50 Hemşire, lise mezunu 20 hemşire ve 1 Ebe alımı yapacağını duyurdu. 

Tarım Kredi Kooperatifleri: 60 KPSS İle

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların iki kadrodan olacağı bildirildi. 

İlanda öne çıkan koşul ise ikamet şartı oldu. Kurum çeşitli bölgeler için alım yapacağını ilana başvuruların bu bölgelerde bulunan şehirler için yapılacağını duyurdu. İlana göre kurum önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak. Alımlar Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi kadrolarına yapılacak. 

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarında öğrenim ve KPSS  şartının dışında başka koşullarda bulunuyor. İlanlara başvuruda bulunacak adayların bu koşulları sağlamaları gerekiyor. Bu bağlamda ilanları incelemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sivas Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir