Personel Alımı

En Az 55 KPSS Puan Şartıyla Kadın, Erkek İtfaiye Eri Alımı İçin İlan Yayımlandı

Isparta Sütçüler Belediyesi, Resmi Gazete aracılığıyla bir duyuru yayımladı. Personel alımı yapacağını ilan belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruya dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ilan metni, açık kadrolar ve diğer detaylar. 

55 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIM İLANI

Isparta İli Sütçüler Belediyesi yayımladığı personel alım duyurusunda tek bir pozisyonda alım yapacağını ilan etti. 

İtfaiye Eri kadrosuna yapılacak personel alımları için belediye başkanlığı toplam 10 personel istihdamı gerçekleştirecek. İlanlarda yer alan öğrenim şartı ve diğer detaylar sizlerle. 

İTFAİYE ERİ KADROSU BAŞVURU ŞARTLARI

Sütçüler Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan şartlar arasında KPSS şartı, öğrenim şartı ve özel koşullar bulunuyor. 

KPSS Şartı: İtfaiye eri alımı için başvuru yapacak adayların KPSS P3 puan türünden en az 55 puana sahip olması talep ediliyor. 

Öğrenim Şartı:  Belediye başkanlığı itfaiye eri başvurularının Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, şartına göre yapılacağını duyurdu. 

Özel Koşul; Bu kadro için başvuru yapacak adayların ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi olmaları talep edildi.

Diğer Başvuru Koşulları,

İlan edilen İtfaiye Eri kadrosu için yayımlanan diğer başvuru şartları şu şekilde;

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.

Yaş, Boy, Kilo Şartı

İlan için adayların 30 yaşından gün almamış olmaları ve aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması diğer özel koşullar.

BAŞVURULAR BİZZAT YAPILACAK

İtfaiye Eri alımı için talep edilen başvuru koşullarına haiz olan adaylar başvurularını 9 Eylül tarihinden 13 Eylül tarihine kadar yapacaklar. Başvuru işlemleri Sütçüler Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne ilan metninde yer alan evrakların teslim edilmesi suretiyle tamamlanacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir