Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Personel Alımı

En Az 55 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru, Tahsildar, VHKİ, Zabıta ve Veznedar Alınıyor

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza kamu kurumlarının çeşitli platformlar üzerinden yayımladıkları tüm memur ve işçi alım ilanlarını aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için farklı kamu kurumları tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam etmekte olan alım ilanlarını derledik. 

Belediye Memuru statüsünde gerçekleştirilen alım ilanlarına başvurular için belirlenen başvuru koşulları ise en az lise mezunu olmak ve KPSS’den 55 puana sahip olmak. 

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE ALIM YAPILACAK KADROLAR

Belediye başkanlıklarının kendilerine ait internet siteleri, Devlet Personel Başkanlığı yada Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanlarına göre oluşan kadro bilgileri şu şekilde,

* Mardin ili, Nusaybin Belediye Başkanlığı KPSS puan türünden en az 55 puana sahip adaylar arasından 2 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), 1 Tahsildar, 6 Memur, 1 Sosyolog, 3 Tekniker, 1 Psikolog, 6 Zabıta, 1 Mühendis ve 1 Bilgisayar İşletmeni alımı yapacak. 

* Mardin Derik Belediyesi Zabıta Memuru, Muhasebe Memuru, Evlendirme Memuru, Veznedar ve Memur alımı yapacağını ilan etti. KPSS Şartı en az 55 puan.

* Uludere Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 60 KPSS puan şartıyla 2 Zabıta Memuru alımı yapılacağı açıklandı. 

* Bozyazı Belediye Başkanlığı 1 Mühendis, 2 Tekniker, 3 Zabıta, 3 Memur ve 3 Tahsildar alımı yapıacağını duyurdu. Adaylardan talep edilen KPSS puan şartı ise en az 60 puana sahip olmak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bilindiği üzere belediyeler alım yapacakları kadrolara göre adaylardan bazı koşullar talep ederler. Her belediye için farklılık gösteren bu koşullarından ortak olanları sizlerle paylaşıyoruz. 

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önceki çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 

Yaş, KPSS ve Öğrenim Şartları da söz konusu alım ilanlarında yer alan özel şartlar arasında. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar her belediyenin ilanına dair detayları aşağıda görüntüleyebilir.Sizlere mavi olarak aktardığımız bağlantıların üzerine tıklayarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

VHKİ, Memur, Tahsildar ve Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

En Az 55 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru, Veznedar ve Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı

Uludure Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımladı

Mühendis, Tekniker, Zabıta Memuru, Memur ve Tahsildar Alım İlanı

Kamu Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir