Personel Alımı

En Az 60 KPSS Puan Şartıyla 3 Devlet Kurumuna Memur Alım İlanı

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından ilan edilen memur alımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Bu alım ilanlarında yer alan tüm detayları sizlere anlık olarak daha sonra ise çeşitli derleme haberlerimizle hatırlatıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 3 farklı devlet kurumunun yayımladığı memur alım ilanlarını derledik. 

60 KPSS İLE MEMUR ALIM İLANLARI

60 KPSS puanıyla memur alımı için ilan yayımlayan 3 farklı devlet kurumu bulunuyor. Bu kurumlar Tarım Kredi Kooperatifleri, TÜBİTAK ve İstanbul Üniversitesi bulunuyor. Bu kurumların yayımladıkları ilanlarda toplam 142 personel alımı olacak. İlanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için alımlar olacağı bilgisi verildi. 

Kadro Kontenjan Bilgileri

Tarım Kredi Kooperatifleri en az 60 KPSS puan şartıyla başvuru yapılabilecek 60 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar Tarım Kredi Kooperatifleri, İzmir Bölge Müdürlüğü bünyesine olacak. 60 memur alımı için oluşan kadro kontenjan bilgileri ise şu şekilde. Kurum 30 Ziraat Mühendisi ve 30 Kooperatif Görevlisi alımı yapacak. İlana başvurular lisans ve önlisans mezun düzeyinden olacak. 

TÜBİTAK

TÜBİTAK tarafından yayımlanan iki parçadan oluşuyor. Bu alımların bir bölümü KPSS şartsız bir bölümü ise 60 KPSS puanıyla olacak. Kurumun ilgili birimlerine yapılacak alımlarda 42 personel alımı olacak. TÜBİTAK bu alımlardan en az lise mezunu başvuru alacak. İlan metninde yer alan açık kadrolar ise Teknisyen, Memur ve Araştırmacı.

İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların lise mezunu düzeyinden olacağı bildirildi. 50 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek personel alım ilanında Kurum bünyesine Hemşire alımı olacak. 

İLAN DETAYLARI

Tarım Kredi Kooperatifleri, TÜBİTAK ve İstanbul Üniversitesi tarafından ilan edilen memur alım ilanlarına dair diper detaylar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Tarım Kredi Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir