Personel Alımı

En Az 60 KPSS Puanıyla Büro Personeli Alım İlanı (Belediye Bünyesine)

Kahramanmaraş Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. 

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, alım yapılacak pozisyonlar ve diğer detayların tamamı Kamu İlanları’nda. 

60 KPSS İLE PERSONEL ALIM İLANI

Kahramanmaraş Belediyesi tarafından DPB’de yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir kadrodan olacağı bilgisi verildi. İlana göre toplam 3 personel alımı yapacak olan Kahramanmaraş Belediyesi alımların Büro Personeli kadrosuna olacağını duyurdu.

Öğrenim Mesleki Şartlar;

İlana başvuruda bulunacak adayların En az dört yıllık öğrenim veren yükseöğretim kurumlarının Basın, Yayın ve Televizyon bölümlerinden mezun olmasını, Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az 60 puan almış olmasını ve tercihen basın, yayın ve televizyonculuk konularında tecrübe sahibi olmasını istiyor.

Öğrenim ve deneyime dair bu koşulların yanı sıra belediye başkanlığı adaylardan aşağıda yer alan genel koşullara da haiz olunması gerektiğini ifade etti. 

Ortak Başvuru Koşulları;

Devlet Personel Başkanlığı’nda yer alan ilan metnine göre adaylardan talep edilen diğer başvuru koşulları şunlar;

Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak, Yurt içi ve dışı seyehat etmesine engeli bulunmamak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan için başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 31 Mayıs tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklar. 

İlan Metni:Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir