Personel Alımı

En Az 70 KPSS Puan Şartıyla İdari Memur İle Uzman Yardımcısı Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımladı. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yayımlanan personel alım ilanına dair bilinmesi gereken detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği yayımladığı personel alım ilanında toplam 14 personel istihdamı yapacağını açıkladı. Kadro detaylarına ilişkin yapılan açıklamada alımların İdari Memur kadrosuna 9, Uzman Yardımcısı kadrosuna 5 personel alımı yapılacağı bildirildi. 

Öğrenim Bilgileri; Kurum yayımladığı ilanında iki kadroya başvuru yapacak adayların da aşağıda yer alan öğrenim şartını sağlaması gerektiğini ifade etti.

Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayınlanan personel alım ilanı için İTKİB tarafından belirlenen başvuru koşulları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, 01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak; Uzman Yardımcısı kadrosu için, İngilizce, Almanca veya Fransızca yabancı dilbilgisinden YDS en az 70 almış olmak. 

KPSS Şartı: İlana başvuruda bulunmak için adayların KPSS’den en az 70 almış olmaları isteniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

İTKİB personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 6 Mayıs tarihine kadar yapacaklar. Başvurular şahsen veya posta yoluyla aşağıda yer alan evrakların kuruma teslimi ile gerçekleştirilecek.

Başvuru Evrakları; iş talep formu, T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı, İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin fotokopisiKPSS Sonuç belgesi Yabancı Dil sınavından asgari puanı aldığını gösterir belge Güncel Özgeçmiş (CV)

İlana dair detaylar kurumun internet sitesi ziyaret edilebilir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir