Personel Alımı

En Az Lise Mezunu Bilgisayar Kullanabilen Noter Katibi Alım İlanı

Konya 8. Noterliği, Türkiye İş Kurumu üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Kadrosunda bulunan personel açığını gidermek adına tek bir kadrodan ilan yayımlayan kurumun ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

KONYA 8. NOTERLİĞİ PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında alımların Büro Memuru (Genel) (Noter Katibi) kadrosuna yapılacağı bilgisi verildi. Çok fazla özel şartı yer almadığı alım ilanında adayların talep edilen belli başlı şartları sağlamaları halinde ilana başvuruda bulunabilecekler. 

Başvuru Koşulları

Peki söz konusu personel alım ilanına kimler başvuru yapabilir?

Konya 8. Noterliği tarafından yayımlanan ilan metninde kurum tarafından talep edile  tüm özel koşullar ilanda yer bildirildi. Ancak adayların bu koşullara ek olarak ve ilanda yer almayan bazı özel koşuları da sağlamaları gerekiyor. 

Noter Katibi alımı için belirlenen bu genel ve özel başvuru koşullarını sizlere detayları aktarıyoruz. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, ilan metninde yer alan bilgilere göre en az lise mezunu olması, firmaların belirlediği yaş aralığında olunması ve 18 yaşından büyük olunması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması,

Özel Şartlar

Kurum tarafından yayımlanan başvuru koşulları: Lise mezunu, bilgisayar bilgisi olan, F klavye kullanabilen 28 yaş altı erkek personel alınacaktır. Askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Bu şartlara ek her kadro ve ilan için Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunun olumlu olması.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler.

Noter Katibi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir