Personel Alımı

En az lise mezunu İBB personel alımı yapacak! 4 bin lira maaş verilecek

Milyonlarca işsiz vatandaşın hayatını sürdürdüğü İstanbul’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İBB kariyer sayfası üzerinden personel alım ilanı yayınlandı.

Yayınlanan personel alım ilanında başvuru yapacak adayların göreve başladıkları takdirde en az 4 bin lira maaş alacağı tahmin ediliyor.

İBB EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK

İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanında, ” İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, “Tren Sürücüsü” işe alımı yapılacaktır.” denildi. Bunun yanı sıra, ” Belirlenen hareket çizelgesine uygun olarak, kent içi yer altı ulaşım araçlarını kullanmak ve ulaşımının devamlılığını sağlamak. İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.” ifadeleri yer aldı.

 TREN SÜRÜCÜSÜ PERSONEL ALIM İLANI

İBB Kariyer sayfasında yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartlar arasında ilk olarak en az Teknik lise mezunu veya Meslek Yüksekokullarının örgün eğitim veren; Elektrik-Elektronik,  Otomotiv,  Motor, Bilişim Teknolojileri,  Bilgisayar, Raylı Sistemler,  Mekatronik,  Otomasyon, Makine bölümlerinden mezun olma şartı arandığı açıklandı.

Ayrıca başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar arasında şu şartlar da sıralandı:

 En az B sınıfı ehliyete sahip olmak,

 Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan,

İBB KARİYER PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TREN SÜRÜCÜSÜ MAAŞI NE KADAR?

İBB Kariyer sayfasında yayınlanan personel alım ilanında verilen maaş miktarı yazmasa da tren sürücü yani vatmanların maaşı en az 4 bin lira ve 6 bin lira arasında değiştiği biliniyor.

İBB ONLİNE İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir