Personel Alımı

En Az Lise Mezunu İdari Memur, Şoför ve Uzman Personel Alım İlanı Yayımlandı

Denizli İhracatçılar Birliği kendi internet sitesi üzerinden bir ilan yayımlayarak kadrosunda personel açığı bulunan birimlere istihdam gerçekleştireceğini duyurdu. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların en az lise mezunu adaylar düzeyinden ve KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı belirtildi. 

Farklı kadrodalarda yapılacak personel alımları için ilan edilen başvuru kılavuzunda yer alan bilgiler şu şekilde;

EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

Kamu İlanları olarak yayımlanan bu personel alım ilanında yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz. İlana göre kurum 3 farklı kadroda memur personel alımı yapacak. 

Bu personel kadrolarının her birinde 1 personel alımı yapacağını duyuran kurum toplam 3 personel istihdam edecek. 

Alımlar ise Uzman Personel, İdari Memur ve Şoför kadrolarına olacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen alımlar için en önemli koşulların başında öğrenim şartı geliyor. Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartlarını kadrolara göre sizlere aktarıyoruz. 

Uzman Yardımcısı: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak.

İdari Memur: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak.

Şoför: Lise mezunu Olmak

KPSS ve Diğer Başvuru Koşulları

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için talep edilen diğer koşullar şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, 01.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak, 

İlana başvuruda bulunabilmek için ayrıca adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

3 kadro için yayımlanan personel alım ilanı başvuruları Denizli İhracatçılar Birliği adresine en geç 23 Eylül 2019 saat 17.00’a kadar şahsen veya posta ile yapılacak. Başvuru işlemleri kurumun internet sitesinde yer alan başvuru evraklarının kuruma teslimi ile yapılacak. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir