Personel Alımı

En Az Lise Mezunu Şartıyla Duyurulan KPSS’siz 3 DPB Memur Alım İlanı

Yeni haftanın son günleri itibairyle 3 yeni kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilanlarının tümü KPSS’siz olarak duyuruldu ve 3 ilanada en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

Ancak bu ilanlara başvurularda belirleyici rol oynayan bazı özel koşullar bulunuyor. Bu çerçevede yeni gün ile ilan yayımlayan ve özel şartlarla memur alımı yapacağını duyuran kurumlar şunlar.

HANGİ KURUM KAÇ MEMUR ALIMI YAPACAK?

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan personel ilanlarında KPSS şartı olmadan bir bakanlık birde üniversite bünyesinde alım olacağı duyuruldu. 

Bu kurumlar ise Dışişleri Bakanlığı Lyon Başkonsolosluğu, Dışişleri Bakanlığı Paris Büyükelçiliği ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi.

HANGİ KURUM KAÇ PERSONEL ALIYOR?

Bu 3 kamu kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro detaylarını ilan metinlerinde yer görüntülerle birlikte sizlerle paylaşıyoruz. 

Dışişleri Bakanlığı Lyon Başkonsolosluğu Personel Alım İlanı

Dışişleri Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile Lyon Başkonsolosluğu’na Sözleşmeli Personel Alımı yapılacağını duyurdu. Alımların sözleşmeli sekreter pozisyonuna yapılacağını duyuran Bakanlık bu kadro için adaylardan belli başlı bazı şartlar talep ediyor. 

O Şartlar;

Dışişleri Bakanlığı Paris Büyükelçiliği Personel Alım İlanı

Dışişleri Bakanlığı’nca ilan edilen 2. alım duyurusunda, yine aynı kadroda persoenl alımı olacağı bildirildi. Sözleşmeli Sekreter alımı yapacağını ilan eden bakanlık istihdam edilecek personelin Paris Büyükelçiliğinde görev yapacağını duyurdu. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen şartlar ise şu şekilde,

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’de yayımladığı personel alım ilanında tek bir kadrodan 1 personel istihdamı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Gemi Kaptanı pozisyonuna olacağı bilgisi verildi. 

Bu kadro için başvuru şartlarının yanı sıra bazı belegeler talep eden kamu kurumunun duyurusu şu şekilde,

Başvuru Şartları

Talep Edilen Evraklar

İLANLARA DAİR DİĞER DETAYLAR

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza yayımlanan bu personel alım ilanlarına dair tüm detayları aktardık. Yine sizlere aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlar için yayımlanan ilan metinlerine ulaşabilir ve daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Dışişleri Bakanlığı Lyon Başkonsolosluğu ilan metni için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Paris Büyükelçiliği ilan metni için TIKLAYINIZ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir