Personel Alımı

En Az Lise Mezunu ve KPSS’ye Girmiş Olmak Şartıyla Yayımlanan İlanlar

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza devlet kurumları tarafından yayımlanan memur ya da işçi alım ilanlarını derlemeye devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımız için farklı kamu kurumları tarafından yayımlanmış ve çoğunluğu sözleşmeli personel alım ilanlarından oluşan alımları derledik. 

Sizler için derlediğimiz bu alımların ortak noktası ise ilanlarda adayların başvuru için KPSS’ye girmiş olmaları yeterli oluyor. 

KPSS’YE GİRMİŞ OLMAK ŞARTIYLA YAYIMLANAN İLANLAR

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre 6 farklı kurum KPSS’ye girmiş olmak şartı ile memur alımı yapacağını duyurdu. 

Bu alımlardan sözleşmeli sağlık personeli alımı, sözleşmeli bilişim personeli alımı, çeşitli kadrolarda personel alım ilanları bulunuyor.

İlanlara Göre;

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına alım yapacak. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi de sözleşmeli sağlık personel alımı yapacak. Marmara Üniversite yayımladığı ilan ile KPSS’ye girmiş olmak şartıyla Memur ve Avukat alımı yapacak. TÜBİTAK tarafından yeni gün itibariyle yayımlanan ilanda düz memur, büro memuru ve şoför alımı yapılacağı ilan edildi. 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi KPSS puan şartıyla memur alımı yapacağını duyurdu. İlanda alımların Basın Yayın alanında Büro Memuru kadrosu için olacağı bilgisi verildi. TÜLOMSAŞ yayımladığı ilanında önlisans mezunları arasından Proses İşçisi kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu. 

İLANLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

6 farklı kamu kurumu tarafından ilan edilen kamu personel alımı ilanlarında çok sayıda pozisyon için alım yapılacağı bilgisi paylaşıldı. Bu kadroların her biri için ayrı ayrı koşullar talep ediliyor. Alım yapacak kurumun kendisine göre belirlediği özel şartlardan o kadronunun gereklilikleri için belirlenen özel şartlara kadar çok sayıda koşul bulunuyor. 

Bu koşulları ana başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz.

Alım yapılacak pozisyona göre belirlenen öğrenim şartına haiz olmak, Talep edilen yaş aralığında bulunmak, Deneyim şartı varsa bu şartı sağlamak ve gerekiyorsa belgelendirmek, Talep edilen KPSS şartını yerine getirmek, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İLAN DETAYLARI

Bu 6 kurumun ilanı detayları ile inceleyebilirsiniz.

Marmara Üniversitesi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tokat Gaziosmanpaşa personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TÜLOMSAŞ personel ilanı için TIKLAYINIZ

Kahramanmaraş Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK ilanı için TIKLAYINIZ

Sağlık Bililmleri Üniversitesi ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir