Personel Alımı

EPDK KPSS Puan Sıralaması Esasına Göre Personel Alım İlanı Yayımladı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan ilana ilişkin kadro ve başvuru detaylarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

EPDK KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yayımladığı personel alım ilanında toplam 24 kamu personeli alımı yapılacak. Alımlar Mühendis ve Yönetim Görevlisi kadrosuna yapılacak. İlana göre EPDK bu alımlarda 15 Yönetim Görevlisi, 9 Mühendis alımı yapacağını duyurdu. 

Yönetim Görevlisi kadrosuna başvuruda bulunacak adayların;

Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Personel, Personel Yönetimi, Maliye, İşletme, İşletme Yönetimi, Genel İşletme, İşletme-Muhasebe, İşletmecilik, Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Sigortacılık, Finans ve Muhasebe, Finans önlisans programlarının birinden mezun olması isteniyor. 

Mühendis Kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; 

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği/Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği/ Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmaları isteniyor.

DİĞER KOŞULLAR

Öğrenim şartını sağlayan adaylardan ilana başvuru yapacak olanlar aşağıda yer alan ve Kamu İlanları olarak sizlere aktardığımız diğer koşullara da haiz olmak zorundalar. 

Bu koşullar arasında, ”657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yazılı genel şartları taşımak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış (B) grubu kadrolar için yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS), (V) inci maddede belirtilen puan türlerinden 75 ve üzeri puan almış olmak Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri çerçevesinde yapılan merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro veya pozisyona yerleştirilmemiş olmak.” koşulları bulunuyor. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Tüm başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 25 Şubat tarihi itibariyle yapmaya başlayacaklar ve 4 Mart tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular elektronik ortamda yapılacak ve adaylardan talep edilen belgelerin sisteme yükleme esasına göre yapılacak. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir