Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu Daimi İşçi Alımı İçin DPB’de İlan Yayımladı

Et ve Süt Kurumu, Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfasından yayımladığı bir duyuru ile kadrolu işçi alımı yapacağını duyurdu. 

Kurum tarafından kadrolu işçi alımına ilişkin yapılan açıklamada alımların Erzincan Tavuk Kombinası bünyuesinde olacağı duyuruldu. DPB’de yayımlanan personel alım ilanlarına ilişkin tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz.

ET VE SÜT KURUMU DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI

Et ve Süt Kurumu tarafından yayımlanan daimi işçi alım ilanında alımların iki farklı kadroda yapılacağı bildirildi. Bu kadrolar için iki personel alımı yapacağını ilan eden kurum alımların Soğutma Sistemleri Operatörü pozisyonu ile Makine Bakımcısı kadrosuna yapılacağını bildirdi.

İlana göre, Soğutma Sistemleri Operatörü kadrosuna Teknik Lise ve Meslek Liselerinin Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi Bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. İlanda yer alan Bakımcı kadrousna ise en az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları istenilen başvuru koşulları şunlar;

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak. Bulaşıcı Hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek. Gıda sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde makine bakım ve onarım işlerinde en az 1 yıl çalıştığını gösteren Sigortalı Hizmet Dökümünü sunmak. Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak. Bulaşıcı Hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlana dair tüm detaylar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir