Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu En Az İlköğretim ve Lise Mezunu Personel Alım İlanı

Et ve Süt Kurumu, Türkiye İş Kurumu üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. 

Kurumun farklı birimlerinde görevlendirmek üzere yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan açıuk kadrolar, başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu personel alım ilanında kurumun 4 farklı pozisyon için alım yapılacağı bildirildi. Kurum bu kadrolara 25 personel alımı yapacak. Alımlar ise aşağıda  yer alan pozisyonlara olacak.

Soğutma Sistemi Operatörü, Kasap, Tır-Çekici Şoförü, Kasap, Elektrikçi (Genel)

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Et ve Süt Kurumu’nun İŞKUR’da yayımladığı personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyecek adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şu şekilde.

Tır-Çekici Şoförü: Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, C ve/veya CE sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre ) SRC 3 veya SRC 4 Belgesi ile güncel Psikoteknik Belgesine sahip olmak.

Soğutma Sistemi Operatörü: Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek EML veya Teknik Lise (soğutma ve Iklimlendirme) bölümunden mezun olması,

Elektrikçi (Genel): Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek EML veya Teknik Lise (Elektrik, Elektrik- Elektronik bölümleri).

Kasap: Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, MEB, EBK ve İş Kur tarafından düzenlenen Et İşçiliği ve Kasaplık Eğitiminden (SEKAP) Sertifika sahibi olmak veya ‘Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan işlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelikte” yer alan “Mesleki Eğitim Belgesine” veya “Kasap Ustalık Belgesine” veya “Kasap Kalfalık Belgesine” sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları İŞKUR üzerinden adaylara duyuruldu. Adaylar ilanlara İŞKUR aracılığıyla ulaşacaklar. Başvurular ise İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya kurumun web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılabilecek. 

İlanlar İçin

Soğutma Sistemi Operatörü ilan numarası:  00005034669

Kasap ilan numarası: 00005035778

Tır-Çekici Şoförü ilan numarası: 00005035891

Elektrikçi (Genel) ilan numarası: 00005035868

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir