Personel Alımı

ETİ Maden İşletmeleri Engelli İşçi Alımı Yapacak

ETİ Maden İşletmeleri, Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile engelli personel alımı yapacağını ilan etti. 

Kurum tarafından yayımlanan engelli personel alım ilanına ilişkin duyuru metninde, alım yapılacak işçinin Kütahya/Emet’te bulunan birimlerde görevlendirileceği açıklandı. 

ETİ MADEN İŞLETMESİ ENGELLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Kurum tarafından DPB üzerinden engelli işçi alımına dair bir basın açıklaması yayımlandı. Alımların detaylarına dair bilgi verilen basın açıklamasında, ilana başvuru yapacak adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklarını ilan etti. İşte o duyuru metni,

Alım İlan Metni

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 27.03.2019 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu işgücü ilanı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, 27.03.2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir