Personel Alımı

ETİ Maden İşletmeleri (ETİ) 198 Personel Alım İlanı Yayımladı

ETİ Madeni İşletme Genel Müdürlüğü; Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne, Kestelek Açık İşletme Konsantratör Birimine ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Kurum tarafından Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sayfası üzerinde yer alan ilanlar bölümünde yer alan ilana dair tüm bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. 

ETİ MADEN İŞLETME 198 PERSONEL ALIMI YAPACAK

DPB’de yayımlanan ilana göre ETİ Maden İşletme 198 personel alımı Kimya, Makine, Maden ve Ceher Hazırlama Teknolojisi, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik, Harita ve Kadastro, Bilişim Teknolojileri, Maden veya Maden Teknolojisi, Kimya veya Laboratuvar Teknolojisi Bilgisayar Prog. veya İnternet ve Ağ Teknolojisi, Torna Tesviye kadrolarından olacak. 

Yayımlanan ilan metninde yer alan kontenjan ve kadro bilgisi ise şu şekilde,

İLANA DAİR YAYIMLANAN DİĞER BİLGİLER

Kurum Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne 60 personel, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 48 personel, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne 26 personel, Kestelek Açık İşletme Konsantratör Birimine 4 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne 60 personel alımı yapacak. İlana başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılacak. İlan 28 Aralık tarihinde İŞKUR’un İş İlanları sayfasında ilan edilecek.

Adaylara Yönelik Uyarı

İlana başvuruda bulunacak adaylar için yapılan başvuru uyarısında şu ifadeler kullanıldı. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 28.12.2018 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir