Personel Alımı

ETİ Maden Müdürlüğü’nden Sürekli Engelli İşçi Alım Duyurusu

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı’nın (DPB) resmi web sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan duyuru detaylarını Kamu İlanları olarak sizlerle paylaşıyoruz.

ETİ MADEN İŞLETMESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI

DPB’den yayımlanan duyuruda, ETİ Maden İşletmesi Kırka Bor İşletme Müdürlüğü bünyesinde engelli işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden 25 Şubat tarihinde yayınlanacağı açıklanan ilana başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı. 

”Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden işgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 25.02.2019 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.”

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adayların; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla yayımlanacak ilanı takip etmeleri gerektiği bildirildi. İlana dair DPB’de yayımlanan duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir