Personel Alımı

ETİ Maden, Tarım Kredi ve TCDD Memur ile Kamu İşçisi Alımı Yapacaklar

Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumların kendilerine ait kurumsal internet siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanlarını sizlere anlık olarak duyuruyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza TCDD Genel Müdürlüğü, Tarım Kredi Kooperatifleri ve ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayımlanan sürekli işçi ve memur alım ilanlarını derledik. 

KADRO DETAYLARI

DPB’de yayımlanan ilanlara göre, TCDD Genel Müdürlüğü 356 sürekli işçi alımı yapacak. Alımlarda adaylardan KPSS şartı aranmayacak. ETİ Maden İşletmeleri de yayımladığı ilanda tek bir kadrodan tek bir personel alımı yapacağını duyurdu. Tarım Kredi Kooperatifleri de yayımladığı ilanında 101 personel alımı yapacak. 

Kurumların yayımladıkları ilanlara dair detaylar sizlerle,

TCDD PERSONEL ALIM İLANI

TCDD tarafından personel alım ilanında yer alan detaylara göre kurum KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. 9 Nisan tarihi itibariyle başvuruları başlayacak olan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar; Tren Teşkil İşçisi, Demiryolu Yol Yapım, Bakım Ve Onarım Makinesi Operatörü,  Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, Liman Vinç Operatörü.

TARIM KREDİ PERSONEL ALIM İLANI

Tarım Kredi Kooperatifleri kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanında iki kadro için personel alımları yapacağını duyurdu. İlanlarda Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı yapılacağı duyurulurken bu pozisyon için KPSS’den en az 60 alan adayların başvuru yapabilecekleri bildirildi.

Alımlarda ikamet şartı olduğu için şu şehirlerde oturan adaylar başvuruda bulunabilecek. Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İstanbul ili Avrupa Yakası ve Çanakkale.

ETİ MADEN PERSONEL ALIM İLANI

ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Proses İşçisi pozisyonunda alım yapılacağı duyuruldu. Bu pozisyon içi 1 personel istihdamı gerçekleşterecek ve alımlara lise ve dengi okullardan mezun adayların başvuruları kabul edilecek. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara dair tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

TCDD Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Bölge Müdürlükleri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

ETİ Maden personel alım ilanı için alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir