Personel Alımı

Farklı Şehirlere KPSS Şartsız 207 Belediye Memuru ve İşçisi Alım için İlan Yayımlandı

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren 6 farklı belediye başkanlığı kadrolarında personel açığı bulunduğunu duyurdular. 

Bu belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında KPSS şartı olmadan belediye personeli alımları olacağı ilan edildi. 

Belediye memuru ve belediye işçisi kadrolarına yapılacak olan personel alım ilanlarına dair detayları siz okuyucularımıza aşağıda bilinmesi gereken tüm ayrıntıları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

6 farklı belediye başkanlığı tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanında en az ilköğretim mezunu adaylar arasından belediye işçisi en az lise ve üzeri öğrenim seviyesinden mezun olan adaylar arasından ise belediye memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlan metinlerinde yer alan detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Personel alımı için ilan yayımlayan belediye başkanlıklarının bulunduğu şehirler şu şekilde;

İlanlara göre belediye memuru ve belediye işçisi alımları; Aydın, Konya, Kayseri, Şanlıurfa, İzmir ve Tekirdağ’da yapılacak. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Belediye personeli alımı için ilan yayımlayan ve yukarıda yer alan illerde yapılacak olan alımlar aşağıda yer alan pozisyonlarda olacak. 

Aydın için yayımlanan ilanda yer alan meslekler: 

64 Personel alımı yapılacak. Şoför, Beden İşçisi, Temizlik Görevlisi, Türkçe Öğretmeni, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Tarih Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Coğrafya Öğretmeni, Zihinsel Engelliler Öğretmeni, Büro İşçisi, Birim Sorumlusu, Güvenlik Görevlisi, 

Konya Büyükşehir Belediyesi:

110 personel alımı yapılacak. Belediye başkanlığı alımları tek bir kadroda Şoför pozisyonunda yapacak. 

Kayseri Belediye Birimi

Kayseri için yayımlanan ilana göre alımlarda 5 personel alımı yapılacak. Personel istihdamı Güvenlik Görevlisi pozisyonuna olacak. 

Şanlıurfa Birecik Belediyesi

Belediye Başkanlığı 1 personel alımı yapacağını ve bu alımın Şehir Plancısı kadrosuna olacağını duyurdu. 

İzmir Belediye Birimi

İzmir için yayımlanan ilanda alımlar iki kadrodan olacak. Belediye Birimi ilanında Beden İşçisi ve Kaynakçı kadrolarına 5 personel alımı yapacağını bildirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı

21 personel alımı yapılacak. İlana göre belediye başkanlığı Tanker Operatörü, Kantar Personeli, Saha Personeli, D Sınıfı Şoför, Beko Loder Operatörü, Paletli Yükleyici Operatörü, Operatör Paletli Ekskavatör, Saha Formeni istihdamı sağlayacak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvurular iki şekilde yapılacak. Bazı belediyeler adayların özgeçmişlerini mail ile göndererek başvuru yapmalarını, bazı belediyeler ise adayların talep edilen evraklar ile birlikte şahsen başvuru yapmalarını istiyor. 

DİKKAT: İlanlarda en önemli noktalardan birisi de başvuru süreci. İlanların çoğu 30 Eylül tarihinde gün içinde yayınlanırken yine bir çoğu son başvuru tarihini 1 Ekim olarak açıkladı. 

Aydın belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Konya belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Kayseri belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Şanlıurfa belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

İzmir belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Tekirdağ belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir