Personel Alımı

Günün KPSS’li, KPSS’siz İlkokul, Lise ve Üniversite Mezunu Kamu Personeli Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde Kamuilanlari.com olarak sizlere yeni gün itibairyle ilan edilen personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu personel alım ilanlarının önemli bir bölümü belediye başkanlıkları ya da belediye başkanlıklarına ait birimlerce ilan duyuruldu. Bu kurumların yanında ayrıca bakanlıkların alt birimleri içinde alımlar yapılacağı bilgisi verildi. 

Tüm bu detayları sizlere aktarıyoruz. İşte tüm ilanlar;

YENİ GÜNÜN KPSS’Lİ, KPSS ŞARTSIZ İLANLARI

Yeni gün itibariyle yayımlanan personel alım ilanlarında hem memur pozisyonları için ilanlar bulunuyor hemde işçi kadroları için. Bu alımlarda okur yazar seviyesinden lisans düzeyine kadar çeşitli meslek grupları için personel alımları yapılacak. Bugün itibariyle yayımlanan personel alı sayısı ise toplamda 191

İlanları yayımlayan kamu kurumları ve bu kurumların ilanlarında yer alan açık kadro detayları şu şekilde;

Kadro Kontenjan Detayları

1. Grup İlanlar: Osmaniye Özidaş 2 İşçi, Ordu Çaybel Geçici 14 İşçi, Mersin Büyükşehir Belediyesi 10 Personel, Konya Doğanhisar Belediyesi 5 Personel, Kastamonu Şenpazar Belediyesi 1 Personel, Kars Beltaş 1 İşçi, Karabük Belediyesi 11 Personel, İzmir Tire Belediyesi 8 İşçi, İzmir İzelman 100 İşçi, Üsküdar Kent Hizmetleri 6 İşçi, İzmir Bezdağ Belediyesi 1 İşçi,

2. Grup İlanlar: Eskişehir Odunpazarı 1 Personel, Burdur Akaryakıt Hizmetleri 6 İşçi, Bartın Gıda Geçici 4 Personel, Aydın Priene Kazı Başkanlığı Geçici 5 İşçi, Antalya Felez Çevre Yönetim Geçici 2 Personel, Afyonkarahisar Üç Hilal Temizlik Gıda Geçici 4 Personel, Afyonkarahisar Öz Büyükkalecik Petrol Geçici 5 İşçi Personel.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanlarının çok önemli bir kısmı belediyeler tarafından yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuru şartları ilanları yayımlayan kurumlar tarafından belirlenirken alımlarda mesleki özellikle öne çıkıyor. 

Diğer önemli koşullar ise yaş şartı ve öğrenim şartı. Belediyelerin bir çoğu personel alımlarını KPSS şartı olmadan direkt olrak öğrenim durumuna göre gerçekleştiriyor. Bu çerçevede yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar şunlar;

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvurular şahsen yapılacak? İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilan metinlerinde yer alan evraklar ile birlikte ilanı yayımlayan kuruma bizzat başvuruda bulunarak yapacaklar. 

Başvurularda dikkat edilecek nokta ise alımlara başvuru sürecinin çok kısa olması. Adaylar bu hususu göz önünde bulundurarak başvurularını yapacaklar. 

İlanlara ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir