Personel Alımı

Günün KPSS’siz Kadrolu Memur ve Kamu İşçisi Alımları ve İlan Edilen Meslek Grupları

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza memur alımlarına dair tüm detayları aktarıyoruz. Kurumların yayımladıkları kamu işçisi alım ilanları ile diğer statüde yapılan alımlara dair de bilgileri ilan edildiği anda sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza yeni gün itibariyle ilan edilen yeni KPSS’siz ilanları derledik. 

KPSS’SİZ MEMUR VE İŞÇİ ALIMLARI

Yeni gün itibariyle Türkiye İş Kurumu ve diğer kamu kurumları tarafından ilan edilen KPSS’siz alımlar 5 belediye başkanlığı tarafından duyuruldu. 

Bu alımların arasından genellikle memur kadroları ile idari personel pozisyonları bulunuyor. İlan metinlerinde ayrıca bazı açık kadrolarda işçi alımları olacağı da belirtildi. 

Kısa kadro bilgilerinin ardından bu alımların hangi kamu kurumları tarafından yayımlandığını sizlere aktarıyoruz. İşte o kurumlar. 

* İstanbul Sarıyer Belediye Birimi

* Aydın Büyükşehir Belediyesi

* Manisa Belediye Birimi

* Diyarbakır Çermik Belediyesi

* Erzincan Belediye Birimi

HANGİ BELEDİYE HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yukarıda yer alan il ve ilçelerde bulunan belediye başkanlıkları yayımladıkları duyurular ile aşağıda yer alan açık kadrolarda personel alımları yapacaklar. 

İstanbul Sarıyer için yayımlanan personel alım ilanında; Elektronik Mühendisi, Mimar, Makine Mühendisi alımı yapılacağı bildirildi. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi yayımladığı duyurusunda B sınıfı iş güvenliği uzmanı ile C sınıfı iş güvenliği uzmanı, kadrolarına personel alımı yapacağını ilan etti. 

Manisa Belediyesi için ilan edilen alımlarda Genel Müdür, Eğitim Koordinatörü, Rehberlik Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Türkçe Edebiyat Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, Biyoloji Öğretmeni, Tarih Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Felsefe Öğretmeni, İngilizce Öğretmeni ve Coğrafya Öğretmeni istihdam edileceği duyuruldu. 

Diyarbakır Çermik Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda ise Büro Elemanı, Temizlik İşçisi ve Şoför alımı yapılacağı duyuruldu. 

Erzincan için yayımlanan duyuruda da açık kadrolar Greyder Operatörü, Dozer Operatörü, Atölye Usta Yardımcısı (Radyatörcü), Atölye Usta Yardımcısı (Oto Elektrikçisi), Atölye Usta Yardımcısı (Ağır Şase), Atölye Usta Yardımcısı (Kaynakçı), Atölye Usta Yardımcısı (Kaportacı)

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye ilanlarında başvuru şartları çok özel koşullardan oluşuyor. Adayların aşağıda yer alan bağlantılar üzeridnen bu şartları incelemeleri gerekiyor. Genel koşullar ise şu şekilde,

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak. Bu şartın dışında adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer koşullar. 

İLAN DETAYLARI

5 farklı belediye başkanlığının KPSS şartsız personel alım ilanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Sarıyer Belediye Birimi ilanları için TIKLAYINIZ

Aydın Büyükşehir Belediyesi ilanları için TIKLAYINIZ

Manisa Belediye Birimi ilanları için TIKLAYINIZ

Diyarbakır Çermik Belediyesi ilanları için TIKLAYINIZ

Erzincan Belediye Birimi ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir