Personel Alımı

Günün KPSS’siz/KPSS’li İlkokul, Lise ve Üniversite Mezunu İşçi Memur Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşlarının Devlet Personel Başkanlığı, Resmi Gazete, Basın İlan Kurumu ya da Türkiye İş Kurumu üzerinden ilanlar yayımlıyorlar. Kamuilanlari.com olarak bu alım ilanlarını sizlere anlık olarak aktarıyoruz. 

Kamuya personel alımı ile ilgili olarak bu haberimizde yeni gün itibariyle yayımlanan devlet memuru, sözleşmeli personel ve kamu işçisi alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu bu personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenleri sizlere aktarıyoruz. 

KAMUYA PERSONEL ALIMI İÇİN YAYIMLANAN YENİ İLANLAR

Devlet kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında KPSS puanıyla çeşitli kadrolarda personel, KPSS’li/KPSS’siz şartı olmadan sözleşmeli personel ve KPSS şartı olmadan belediye memuru ya da işçisi alım ilanları bulunuyor. 

Gün içerisinde yayımlanan bu ilanlar ve detaylar

Sağlık Bakanlığı 2019 yılı 2. Dönem Atamaları, İTÜ sözleşmeli personel alım ilanı yayımlanan ilanlar arasında yer alan kamu personeli alımlarını oluşturuyor. 

Belediye personeli ve diğer kurumlara bağlı birimler için yayımlanan kurumların listesi şu şekilde,

Isparta Güneykent Belediyesi, Bursa İznik Roma Tiyatrosu Kazı Başkanlığı, Tekirdağ Çorlu Belediyesi, Aydın Tralles Kazı Başkanlığı, Muğla Dalbel, Manisa Nayeb, Aksaray Asiklihöyük Kazı Başkanlığı, Balıkesir Sinjet, Çanakkale Eceabat Belediyesi, Mersin Anamur Turizm, Diyarbakır Ambar Kazı Başkanlığı, Diyarbakır Höyük Kazı Başkanlığı, İstabul Yeditepe, Çorum Ortaköy Kazı Başkanlığı, Afyonkarahisar Karaadilli Taşımacılık, Kırşehir Mucur SYDV, Kırıkkale Yahşihan Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir, Mersin Tarsus, Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, Aydın İncirbel Akaryakıt, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Gün içerisinde yayımlanan devlet memuru, sözleşmeli personel yada kamu işçisi alım ilanları için her kurum adaylardan genel şartlara haiz olmalarını istiyor. Bu genel başvuru şartları her kurum ve her kadro için ortak olup her adayın sağlaması gerekiyor. 

Bu genel başvuru şartlarının yanı sıra adayların ayrıca alımlar için esas belirleyici olan özel şartları da sağlamaları isteniyor. Bu özel şartlar alım yapacak kuruma, alım yapılacak kadroya göre değişiyor. 

Bu bağlamda ilanlarda yer alan özel ve genel başvuru şartlarını siz okuyucularımıza Kamuilanlari.com olarak aşağıda detayları ile aktarıyoruz.

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kamuilanlari.com olarak aşağıda verdiğimiz 3 farklı bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı 2019 yılı 2. dönem atama kurası için TIKLAYINIZ

İTÜ sözleşmeli personel alımı için TIKLAYINIZ

Belediye memuru ve işçisi alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir